Loading

ŞANSLAR FIRSATLAR BOLLUK BEREKET GÜZELLİK GEZEGENİ JÜPİTER GÜNEŞLE KAVUŞUM YAPACAK.
 
12 NİSAN 01.07 ‘de Koç burcunda Güneş Jüpiter kavuşumu olacak.
KOÇ başlatan, lider gözü kara, baharın gelişini güneş ☀ koç burcuna geçiş yaptığında anlarız. Güneş koç burcunda ve tüm koçlar bu yılın en şanslı burçları sizsiniz. İyiki doğdunuz. Yeni girişimler yeni başlangıçlar yapacaklar olacak. Jüpiter büyüteç görevi olacak ve sizlere hayatınızdaki her şeyi büyütecek. Ve daha net bakış açısıyla önemli farkındalıklar katacaktır. Güçlü enerjiler barındırıyor, ve hayatınıza ışık tutacak,
İşle ilgili konularınız varsa burada büyümeyi maddi kazancın artışını anlatır. Parayla ilgili konular gündeminize gelebilir. Bir anda küçük bir işi, kariyeri büyütebilir. Ve yaşanan şeyler kadersel olacaktır. Evlilik, ortaklık, mal mülk alımı, kimileri için dış görünüşte değişiklik yapacak. Jüpiter güneş kavuşumu ile niyetler dileklerde bulunun.
11 nisan venüs ikizler burcuna geçiş yapacak. Mayısa kadar arkadaşlar ve insanlar arasında aktif olabilirsiniz. Aşkta kafalar karışık olabilir. Kimileri o mu bu mu diye arada kalabilir. Çapkınlık aldatmalar olabilir. Dikkat ⚠ edin 14 Nisan da venüs Satürn stresli etkileşimi olacak. Aşkta evliliklerde ayrılıklar kopuşlar olabilir. Dikkat.

KOÇ : Güneş sizin evinizde jüpiterin kavuşumu ile sizlere sürprizler şanslar fırsatlar sunacak, bekarlar evlilik kararı alabilir. İş kariyer konusunda güzel gelişme büyüme olacak, parasal olarak fırsatlar sunacak dış görünüşte değişiklik yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏 🙏
BOĞA :Şifalandırıcı bir kavuşum olacak sizlere, kendi öz değerinizi bilip farkındalığınızıın artacağı özellikle dua meditasyon gibi konularda şifa bulacağınız nisanın 21’de güneş sizin evinize geçtiğinde güneş gibi parlayacak sürprizler ve ani kararlar alabilirsiniz, evlilik, ortaklık, önemli anlaşmalar yapanlar olacak.
🙏 🙏 🙏 🙏
İKİZLER :Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir önemli anlaşmalar, vakıf gibi sosyal organizasyonlarda görev alabilirsiniz. Güzel bir kavuşum olacak gelecek umutlar hayalleriniz için güzel destekler alacaksınız, bekar olanlar arkadaş ortamından aşkı bulabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏
YENGEÇ : Statü değişikliği kariyerde hedeflerinize doğru tamamlanma evlilik kararı alanlar olabilir. Jüpiter size büyük kapılar şanslar fırsatlar sunacak toplumda tanınır ve yeni başlangıçlar için güzel destekler alabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏
ASLAN :Yurt dışı yabancılar yeni insanlar yeni kültürler eğitim okült konular yoğun olacak, Jüpiter güneş kavuşumu hayalini kurduğunuz iş, yüksek lisans, yurt dışına gitmek, evlilik gibi konularda yenilikler sunacak. Jüpiter’in desteği devam ediyor.
🙏 🙏 🙏 🙏
BAŞAK : Kredi, miras, nafaka, sosyal güvenlik bu konularda jüpiterin desteği olacak, kimileri nafaka, miras, ortaktan veya eşten gelen para ile ilgili gündemler olabilir. Aşkta yoğun duygular ve cinsellik artabilir. Kimileri de çocuk haberi verecek.
🙏 🙏 🙏 🙏
TERAZİ : Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte yoğun iletişimler devrede olacak kimileri yeni iş anlaşması yapabilir. Birlikteliği olanlar söz nişan gibi konuları olabilir kalbi boş olanlara yeni bir aşk kapıda.
🙏 🙏 🙏 🙏
AKREP :yoğun işler içinde Olacaksın, yeni işler anlaşmalar olabilir. Kimleri kendi işini kurabilir, ortaklık yapanlar olacak sağlık olarak şifalanacağınız, bir kavuşum evcil hayvan edinebilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏
YAY : Aşk sanat hobi tiyatro çocuklar sizlere küplerin hediyeleri var, kimileri yeni aşka yelken açarken, kimileri hali hazırda olan İlişkinizin adını koyabilirsiniz. Çocuk haberi verenler var. Sanat tiyatro ile ilgiliyseniz şansınız açık.
🙏 🙏 🙏 🙏
OĞLAK : Ev aile yuva konularınızda Jüpiter şanslar sunacak, kimileri söz nişan evlilik kararı alabilir. Ev alma, ev değiştirme konuları olabilir. Miras gündemleri olabilir. Evde tadilat tamirat olurken, evden iş fırsatı yakalayanlar olacak jüpiterin parasal desteği sizlere güzellik verecek.
🙏 🙏 🙏 🙏
KOVA :Yakın çevre kuzenler kardeşler eğitim kısa seyahatler aracınız bunlarla ilgili konular olabilir. Jüpiter belki bir araba alma fırsatı sunacak, yakın çevrenizle bir araya gelebilirsiniz söz nişan iş kariyer konusunda destekler alabilirsiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏
BALIK :Jüpiter sizlere Para kazanma şansı fırsatı sunacak, yeni anlaşmalar olabilir. Kimileri mal mülk sahibi olmak için adımlar atacak. Miras söz konusu olabilir. Şans fırsatlar sizinle.
🙏 🙏 🙏 🙏

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: