Loading

28 MART SALI.
MERKÜR JÜPİTER KAVUŞUMU.

Bu gün düşünceler değnek, sözler sihir.
Sihirli değnek elimizde. İletişimlerde fırsatlar, şanslar size doğru geliyor. Yeter ki kalbinize koyun elinizi ve dileyin en içten, en masum ve gerçek isteklerinizi. Jüpiter, şanslar ve fırsatlar gezegenidir. Mucizenin nereden geldiğini bilmek ve ilahi akışa güvenmek, bugün bol bol dua etmek, şifa enerjisinde bulunmak, başkalarının derdine deva olmak, onları güzel sözlerle sarmak, şifa almak, şifa vermek, her türlü ikili ilişkilerde, aşkta, ortalıkta, konuşmalarda, yazışmalarda, şansların açık olacağı bir gün.
Sürpriz haberlerin kanatları vardır. Bir bakmışsınız ki o kanatlar size muhteşem haberler, teklifler, şanslar ve fırsatlar getirmiş. Hadi bugünü es geçmeyelim. Bugün bir iyilik yapalım, bir tohum ekip, bir kedi, bir köpek, kuş, besleyelim, yardıma ihtiyacı olanlara Allah rızası için bir ekmek dahi olsa o desteği verelim.
Ekin güzellikleri bugün ve evren size mucizeleri getirsin. Belli mi olur siz iyiliği düşünürken sizin haberiniz olmadan size edilen güzel dua 爐 kalpten istediğiniz  bir duayı, bir mucizeyi yaşatır. Bir bakmışsınız hayalini kurduğunuz şeyi yaşıyorsunuz.

         

AKTİF HALE GETİRİN KABUL ETTİM DEMENİZ YETERLİ

OLUMLAMA
Bugünün mucizeleri üzerime akıyor
Hayat bana en güzel pencereden bakıyor.
Hayalini kurduğum tüm güzellikler beni en kolay şekilde buluyor ve karşılıyor.
Kendime minnet duygum artıyor. Ve minnet duyacağım harika işler başarıyorum.

ŞİFANIZ OLSUN
         

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: