Loading

Devrim Aktürk

Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı anısına düzenlenen Karate Turnuvası’nda Nazlı Bozkurt altın madalya kazanırken, Sena Kızılaslan ise ikinci olarak gümüş madalya ile Diyarbakır’a döndü.

Diyarbakır Bağlar Belediyespor’lu kadın karateciler, Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100.yılı anısına düzenlenen turnuvada bir altın ve bir gümüş madalya elde ederek Diyarbakır adına önemli başarılara imza attı. Adana’da bu yıl dördüncüsü organize edilen şampiyonada ter döken Nazlı Bozkurt 59 kiloda şampiyonluğa uzanarak altın madalyanın sahibi oldu.

59 kiloda mücadele eden bir başka Bağlar Belediyespor’lu milli sporcu Sena Kızılaslan ise ikinci olarak gümüş  madalya ile Diyarbakır’a döndü. İkinci olan bir diğer Bağlar Belediyespor’lu sporcu Zeynep Akçakmak oldu. 61 kiloda yarışan Akçakmak, ikinci olarak gümüş madalya kazandı. Başarılı sporcular elde ettikleri başarıları kendilerine her konuda destek veren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve Diyarbakır halkına hediye ettiklerini dile getirdi.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: