Devrim Aktürk

2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda Türkiye’yi Kayakla Atlama branşında temsil edecek olan Erzurumlu sporcu Fatih Arda İpçioglu, Erzurum havalimanından Çin’e uğurlandı.

Türkiye’yi Kayakla Atlama branşında temsil ederek finalden finale koşan Uçan Türk lakaplı Erzurumlu Milli Sporcu Fatih Arda İpçioglu, 2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda Türkiye’yi Kayakla Atlama branşında temsil etmek için Çin’e uğurlandı.

İkinci kez Olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil etmek için yola koyulan Kayakla Atlamacı Fatih Arda İpçioglu’na uğurlama töreni düzenlenirken, törene Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk de katıldı.

“YOLUN BAHTIN AÇIK OLSUN EVLAT”

Uğurlama töreninde destek olmak için giden Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda ülkemizi Kayakla Atlama  Branşında temsil edecek olan ilimiz sporcusu Fatih Arda İpçioglu’nu Erzurum havalimanından Çin’e uğurladık. Yolun bahtın açık olsun evlat sonu madalya olsun inşallah. Fatih Arda İpçioglu’na Kış Olimpiyatlarında başarılar dilerim.” ifadesini kullandı.

Uçan Türk lakaplı kayakla atlama sporcusu Fatih Arda İpçioglu ise, Türk spor kamuoyunun kendisine olan güvenini boşa çıkarmamak için yarışacağını söyledi.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: