JÜPİTER 29 ARALIK 2021 _11 MAYIS 2022 VE 29 EKİM 2022 _20 ARALIK 2022 TARİHLERİ ARASINDA BALIK BURCUNA GEÇİŞİNDE OLACAK.
Kısacası Jüpiter şansı anlatır. Fırsatları dolaysız yolla gelen iyilikleri ifade eder. Olaylara felsefik yaklaşımını gösterir. Ahlaki değeri, manevi konuları vurgular. Adaleti, erdemi, hukuku  dini anlatır. Büyümeyi, çoğalmayı genişletmeyi kısmetin nereden nasıl geleceğine işaret eder. Maddi manevi genişletmeyi anlatır.
Daha önce rahat akmayan şeylerin artık daha rahat alacağı bir zaman dilimine giriyoruz. Jüpiter öte yandan şifa demek, balık burcunda ruhsal şifa demek ruhsal anlamda şifalanmaya başlıyoruz. 2022 yılında çok daha etkili olacak.
Kendinize güven  ve inanç duygusu artacak
Hayatımızda sevgiye aşka şefkate affetmeye yer açma zamanının geldiğini söyler. Bütünün hayrına olacak şekilde herkesin iyimser olacağı yardımlaşma dayanışma insanların birbirini daha iyi anlaması, hoş görü sempati duygusal olarak sezgilerinizin bize yol gösterdiğini de göreceksiniz Jüpiter Balıkta size mesajcı rüyalar da verebilir. Öte yandan adaletli olmak zayıfların hakkını savunmak felsefe, din yüksek öğrenim yurt dışı bağlantılar hukuk yabancılar gibi konuları olanlara fırsatlar sunacak finansal olarak Jüpiter Balık’ta bolluğu zenginliği verir. Belki bir iş başlangıcı Beklediğiniz haberler size sürprizlerle gelebilir. Yara aldığınız geçmiş konular artık size şifa vermeye geliyor.
Hayatınızda sevgiye merhamete aşka, şefkate, affetmeye yer açıyoruz.
Bazı aşklar ve evlilikler ilahi olarak geliyor. Jüpiter balıkta size ilahi aşkı sevgiyi de verebilir. Bu zaman dilimi içinde size gelen kısmetleri iyi değerlendirin gerek iş kariyer olsun, aşk evlilik, eğitim, oldun. Kimileri ne de çocuk verebilir. Gökyüzünde Jüpiter Balık burcundaysa sürprizlere bolluğa, büyümeye hazır olun.

HAZIR MISINIZ……… EVET
      

BU GÜZELLİKLERİ HEP BERABER AKTİF HALE GETİRELİM OLDU OLDU

ŞİFANIZ OLSUN 
ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: