21 Haziran 2021 PAZARTESİ GÜNEŞ ☀ YENGEÇ BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK.
İYİ Kİ DOĞDUNUZ YENGEÇ BURÇLARI 🎊 🎉 🍮 🧿

Güneş Yengeç’te doğan kişi hayata karşı daha hassastır. Değer verdiği kişileri korumak, kollamak ister. İster kadın olsun, ister erkek olsun evcimendir ve anaçtır. Sevdiklerine sarılmak, dokunmak, okşamak ister. Annelik, bakıcılık, hemşirelik duyguları oldukça kuvvetlidir. Beslemek ve büyütmek için isteklidir. Sezgileri yüksek, algısı güçlüdür. Hisleri dinler, hızlı hareket eder. Oldukça sıcak misafirperver ve samimidir..
❤️ 🙏 ❤️ 🙏 ❤️
21 HAZİRAN
21 TEMMUZ
İÇİN GEÇERLİ TÜM BURÇLAR
🙏 🙏 🙏 🙏

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz, evde dekorasyon yapanlar da olabilir. Yeni eve 🏡 taşınanlar olabilir. Aile büyüklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz.
27 Haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu geçiş siz Koç burçlarına muhteşem destek verecek. Kimi koç burçları çocuk sahibi olabilir, kimileri de kendi çocuklarıyla birlikte zaman geçirebilir. Bekar olanlar için yeni bir aşk doğabilir. Hobi, sanat 🎨 ve eğlence gibi konularınız bu dönem yoğun olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Yakın çevre, kuzenler ve kardeşler ile ilgili konularınız olabilir. Belki bir araya gelme ve bir konu hakkında konuşma olabilir. Kardeşlerinizin hayatında bazı gelişmeler olabilir. Eğitim ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kimileri yarım kalan eğitimi tamamlayabilir. Kısa seyahatlere çıkanlar olabilir ve kendinizi daha da geliştirecek konularla ilgilenebiliriz.
27 Haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak. Size daha fazla aileniz birlikte zaman geçirebileceğiniz söylüyor. Yaşadığınız ev alanında değişiklik yapabilirsiniz ve miras konuları gündeme gelebilir.
Atalar, kökler ve babayla ilgili konularınız olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER parayla ilgili konularınız olacak. Beklediğiniz bir para varsa onunla ilgili güzel neticeler alabilirsiniz. Kendi işini kurup, kendi kazancını elde edenler olabilir. Belki bir ev sahibi olmak için size büyük fırsatlar, şanslar gelebilir.
27 haziranda Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak. Bu geçiş size eğitimle ilgili yeni kapılar başlangıçlar getirebilir. Yakın çevre ile ilgili gündemler olabilir. Kardeşlerinizle ilgili bir araya gelme ve bir şeyleri gözden geçirme zamanı olabilir. Küsler için yeniden barışma da söz konusudur.


🙏 🙏 🙏 🙏 🙏
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Güneş sizi parlatıyor. Gündem sizsiniz. Projeleriniz için harekete geçebilirsiniz ve evrenin size muhteşem desteği ile başlattığınız işlerin yolunda gitmesi size huzur verecektir. Dış görünüşte değişiklik yapanlar olabilir ve bu estetik olabilir. Kimileri saç kesimi, boya ve giyim tarzı konusunda dış görünüşünü değiştirebilir. Bambaşka görünebilirsiniz. 27 Haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak ve size parasal olarak muhteşem destek verebilir. Parayla ilgili konularınız olabilir. Bu kendi kazandığınız para veya bir mal mülk sahibi olmak gibi konularınız olabir. Aşkta birlikteliği olanlar gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirler. Evli olan yengeçler aileye yeni bir üye geliyor. Kimileri bebek haberi ile ailesiyle bu mutluluğu paylaşıyor. Bekar yengeçler aşk her an kapınızı çalabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏


ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Ay’ın ilk yarısı kendinizi içe çekebilirsiniz. Meditasyon yapmak için güzel bir zaman dilimi. Bazı üstü kapalı konular gündeme gelebilir. Bazı konularda yüzleşmeler olabilir. Geçmişte hayal kırıklığı, aldanma yaşadıysanız bu zaman dilimi içinde endişe ve korku hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlara dikkat edin. Arkanızdan dönülen bazı dolaplar gün yüzüne çıkıyor. 27 haziran’da Venüs sizin burcunuzda size muhteşem fırsatlar verebilir ve aşkla ilgili sürprizler gelişmeler yaşayanlar olabilir. Kimileri evlilik kararı alabilir ve kimileri de çocuk sahibi olabilir. Dış görünüş değişikliği yapanlar olabilir. Kariyerde yükselme, başarı ve parayla ilgili güzel destek bu dönem gündeme gelebilir.
21 Temmuz’da Güneş ☀ sizin evinizde şimdiden doğum gününüz kutlu olsun.
🙏 🙏 🙏 🙏


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel destek alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilir, hatta onlarla bir gruba ya derneğe üye olabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişliyor. Yeni insanlar tanıyabilir, sosyal platformlarda organize olabilirsiniz. Dostlar, arkadaşlar ve gelecek planları ile ilgili konularınız yoğun olabilir . 27 haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak. Size şifa ve aşk getirirken ilahi konulara daha eğimli olabilirsiniz. Size karşı olan insanların bu zaman dilimi içinde gerçek yüzlerini görebilirsiniz. Eğitimle ilgili tamamlanma yaşayanlar olabilir. Gizli saklı konuların ortaya çıkması, gizli düşmanları sileceksiniz.
🙏 🙏 🙏 🙏


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
İş ve kariyer konusunda önemli hedefleriniz ve gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Belki statü değişikliği yapabilirsiniz.
Bekar teraziler evlilik ile ilgili önemli kararlar alabilirler. Toplumda tanınmayı ve ünlü olmayı da anlatıyor bu zaman dilimi. Belki de sosyal medya üzerinden tanınır hale gelebilirsiniz. İş teklifleri gelebilir ve bu dönemde imza atma söz konusu olabilir.
27 haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak size arkadaşlarınızdan yana şans ve fırsatlar sunabilir. Yakın çevre ile ilgili projeler yapanlar olabilir. Projeleriniz için onlardan destekler alabilirsiniz. Sosyal alanda çevre genişliği ve takım çalışması yapanlar olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏


AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Yolculuk ve Macera ile yeni insanlar ve yeni kültürler ile tanışma bu dönem meydana gelebilir. Yabancılar, felsefe ve din gibi konulara eğilimli olabilirsiniz. Kimileri de yüksek öğrenim konularında harekete geçiyor. Yarım kalan eğitimlerini tamamlayanlar olacak. 27 Haziran’da Venüs ♀ aslan burcuna geçiş yapacak. Siz akrep burçlarına statü değişikliği, yükselme, iş anlaşması, evlilik gibi sürprizler yapacak.
🙏 🙏 🙏 🙏


YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Maddi ve manevi olarak bazı krizler söz konusu olabilir. Bu geçmişten gelen bir borç olabilir. Size sürpriz bir nafaka veya miras kalabilir. Kimileri için eşten, ortaklıktan gelen para kredi, nafaka, sigorta konuları yoğun olacak. Bu zaman dilimi içinde aşk oyunu, cinsellik gibi konularınız olabir.
27 haziran’da Venüs ♀ aslan burcuna geçiş yapacak.
Bu geçiş bazı yay burçlarına yurt dışıyla bağlantı kurmasına yardımcı olacak veya yurt dışına çıkma imkanı sunacak. Eğitim için veya iş anlaşması da olabilir. Yeni kültürler konunuz olacak, hukuk davası varsa o da olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
İkili ilişkiler ortaklık evlilik anlaşma konularınız olabilir.. Kontrat, sözleşme gibi her türlü imzaları anlatır.
İki kişinin anlaşması, beraber karar alma veya bir konu için birlikte harekete geçmeyi anlatır. Danışmanlık, menajerlik , miras, ortaklık, evlilik gibi imza gündemleri olabilir. 27 haziran’da Venüs ♀ aslan burcuna geçiş yapacak. Size kredi, nafaka, miras, prim vergi gibi konularınızı anlatır. Trafikte dikkatli olmanız gerekir.
🙏 🙏 🙏 🙏


KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
İş temposu yoğun olacak. Kimileri kendi işinde koştururken kimileri de evinde yoğun iş temposu içinde olacak ve fazla yorulacaksınız. Yanınızda çalışan insanlarla birlikte bir konuyu bağlarken, kimileri iş değişikliği yapabilir. Sağlığa dikkat evcil hayvan alabilirsiniz evcil hayvanları olanlar onları veterinere götürebilir.
27 Haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak. Size aşkta ve ikili ilişkilerde destek verecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel destek alabilirsiniz. Venüs aşkı ve parayı temsil ediyor. Size sürprizleri olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏


BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Çocuklarıyla zaman geçirenler ve onların başarısıyla gurur duyanlar olacak. Bekar balıkları aşk bekliyor. Sanat, hobi, eğlence eğitim, çocuklar ve aşk ile ilgili önemli ani değişilikler ve güzel sürprizler olacak.
27 Haziran’da Venüs ♀ Aslan burcuna geçiş yapacak ve size iş temposu verecek. Kendi işinizi kurabilir ya da çalıştığınız yerde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz ve daha fazla yorulabilirsiniz. Sağlığa dikkat ⚠ hayvan sahiplenenler olabilir.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: