15 HAZİRAN’da SATÜRN URANÜS KARESİ OLACAK.
OĞLAK ♑ burcunun yöneticisi SATÜRN .
Sorumlulukları anlatır. Kişinin yerine getirmesi gereken ödevler bu gezegenden okunur. Korku ve endişeyi ifade eder. Güçlükleri, kısıtlamaları gösterir. Kişiyi sınırlar, disipline eder, zaman ⏱ ve mekan daralmasını anlatır. Karmik yükü, kadersel etkileri açıklar. Öte yandan yaşlı, patron, baba ve başkan gibi kişileri temsil eder.
KOVA ♒ burcunun yöneticisi
URANÜS. Değişimi anlatır. Kitleleri etkileyen jenerasyon gezegenidir. Birden bire ortaya çıkan sürprizleri, şokları ve ani olayları anlatır. Kişilerin özgün, bağımsız tarafını gösterir. Değişken, özgürlükçü, sıra dışı tarafını sergiler. Teknolojiyi, teknolojik ürünleri kullanma kapasitesini anlatır. Toplumsal bilinci ve dehayı, bireyin haklarını, bağımsızlığı, baş kaldırmayı, isyanları, teknolojiyi, icat ve mucit gibi durumları tetikleyebilir. Aynı zamanda gençleri anlatır.
Bu iki güçlü gezegenin karşı karşıya gelmesi ve sert bir açıyla savaşmasını anlatan gök kubbenin insanlığa etkisi. Nasıl olacak dersiniz?
İnsanların yenilik ve ilericilik isteğinin artacağı bir dönem olabilir. İnsanlar özgürlük 🗽 isterken dış faktörler kaynaklı kısıtlamalar olabilir. Satürn’ün yarattığı eski yapıları, Uranüs yenilikçi bir bakış açısıyla yıkmak ister. İlerici ve gerici fikirler tartışılabilir. Ani aksamalar, gecikmeler ve karışıklıklar olabilir. Dünya’da Satürn-Uranüs karesi otoriteye karşı daha savunmacı ve isyan başkaldırmayı anlatır. Gerçek bir dönüşüm ve yıkımın ardından yeniden başlangıcı anlatır. Dünyanın yeniliğe ayak uydurması ve eski yapının eski sistemin çökmesi yeni yapı ve yeni sistemlere alışıp ayak uydurmamızı ve uyum sağlamamızı işaret ediyor. Eski ne varsa geçmişte modası geçmiştir ve bize hizmet etmeyen şeyleri hayatımızdan çıkarmamızı anlatıyor. Satürn eli sopalı öğretmen, disipline eden sınavlara tabi tutan ve “yarım kalan işleri tamamlayın” diyendir. Değişime ne kadar hazırsınız? Değişim aşıyla başlıyor. Ne kadar yok desek de aşı 💉 vurulmak zorunda kalacağımızı anlatıyor.
Doğal afetleri de anlatan insanlar ve dünya için özgürlük ve ayak sesleri insanların hürriyeti ve genç nesil ile yaşlı eski düşüncelerin karşı karşıya gelmesi. Orta yolu bulmak düzeni sağlamak iç savaş veya bir kaosa sürüklenmemek için otoriter ve genç nesillerin daha sakin, sabırlı, birbirine anlayışlı, hoş görülü olduğu zaman gerginliği aşağı indirebilirler ve uyumlu bir şekilde yaşamak mümkün. Başka bir dünya yok. Hepimizin aynı gemide olduğunu unutmayalım. Dünya, çevre, denizler kirleniyor. Bu açıyı dünyayı, denizleri temizlemek için kullanırsak muhteşem bir dünya bizi bekliyor. Kova ♒ çağı zamanına doğru gidiyoruz artık eski hiç bir şey kalmayacak bilim, teknoloji, ⚙ robotlar, 🤖 uzay 🛸 daha dünyanın önünde yepyeni bir kapı açılıyor. Kova çağı zamanına dünya bizi hazırlıyor.

ALLAH’A TUTUNAN HER KESİN YOLU IŞIK AYDINLIK VE KURTULUŞ OLACAKTIR…

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: