Loading

Hain terör örgütü tarafından görev yaptığı Ağrı’nın Doğu Beyazıt İlçesi, Uzunyazı Köyü’nde şehit edildi. Tarih 23.11.2017’de öğrendim kardeşimin acı haberini……Şehit Hafız İmam Hatip Ramazan BOZDAĞ…

2000 yılında ilköğretimde tanışmıştık. Tanıştığımız günden yukarıda yazdığım tarihe kadar hep birbirimizden haberdar yaşadık.

Her an etrafına olumlu sözlerle ve gülerek mutlu eden yaklaşımı biz arkadaşlarını mutlu ederdir.

Ramazan öncelikle ailesini onurlandıran bir evlattı. Arkadaşlarını her zaman muhabbetle karşılar, bir daha görüşelim, demezdik çünkü bir daha görüşürdük.
İlöğretimden sonra dört yıl hafızlık okudu. Sonrasında İmam Hatip’de liseyi tamamladı. Bir çok Camii’de görev yaptı.

Sözleşmeli olarak ilk görev yeriydi. Her yer vatanım derdi. Görevini layıkıyla yerini getirdi. Bizden Ondan razıydık. Rabbim de razı olsun. Mekanın cennet olsun Kardeşim…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: