Loading

www.kunyeonline.com giriş >> paylasın >> farklı bir hesap ekle >> sosyal medya ekle >> yazılarınızı eklediğinizde sosyal medyanızda

Blogda yazdığımız yazıları kolayca paylaşmak mümkündür. Manüel olarak zaten yazıyı paylaştıktan sonra yazı linkini ya da yazının altında bulunan paylaşım düğmelerinden paylaşım yapabiliriz. Bunun dışında kendi sosyal medyamızı senkronize ederek paylaşım yapabiliriz. Buna otomatik paylaşım diyoruz. Normalde paylaşılan yazıyı veya yazılarınızı kolayca paylaşabiliyoruz.

Kendi sosyal medyanıza eklediğimiz zaman yazdığımız yazılar, yayınladığımız gibi sosyal medyamızda paylaşılmaktadır. Senkronize etmediğiniz sosyal medyada otomatik paylaşım olmamaktadır.

Kullanmış olduğumuz uygulama cep telefonu, tablet ya da bilgisayar olabilir.

Cep telefonu uygulamasından sosyal medyamızı senkronize ederek blogda paylaştıklarımızı otomatik paylaşmış oluruz.

  1. Mail ve şifremizle http://www.kunyeonline.com giriş yap!
  2. Paylaşın, kısmına tıklayın!
  3. Farklı bir hesap ekleyini tıklayın!
  4. Hangi sosyal medyanızda paylaşmak istiyorsanız ekleyin,
  5. Yazılarınızı yazıp paylaştığınızda otomatik olarak sosyal medyanızda paylaşılacaktır.

Yazılarınız sadece siz yazdığınızda kendi sosyal medyanızda paylaşılır. Yönetici ve editörler veya diğer kullanıcılar göremez ve müdahale edemezler.

HANGİ SOSYAL MEDYA UYGULAMALARINDA PAYLAŞILIR?

www.kunyeonline.com

Instagram hesabında paylaşım olmamaktadır. Ekran görüntüsü ile ınstagramınızda paylaşırsanız, bizleri de sosyal medyada etiketlemeyi unutmayınız.

www.kunyeonline.com olarak biz zaten yazılan bütün yazıları bize bağlı sosyal medyalarda paylaşıyoruz. Eğer etiket yaparsanız ınstagramda da paylaşırız.

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

One thought on “YAZILARIMIZI SOSYAL MEDYAMIZDA NASIL PAYLAŞABİLİRİZ?”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: