Loading

MTV Ödüllerinin Hepsini Toplayınca Hakkında İş İlanı Açıldı

33 yaşındaki ünlü pop şarkıcısı Taylor Swift bir gecede 9 ödül kazanarak  bir gecede  kazanılan en çok ödül rekorunu kırdı.

Sektörde günden güne rekorlar kırmaya ve adından söz ettirmeye devam eden şarkıcı adına bir medya şirketinin verdiği iş ilanı herkesi şaşırttı. İş ilanında Taylor Swift hakkında tam zamanlı haber yapacak bir muhabir aradığını duyurdu. Şirket, Swift’in günden güne artan hayran sayısının neden arttığını, hayranlar için Swift müziğinin önemini ve Swift’in başarısının sırlarını bulup insanları aydınlatacak bir yazar aradıklarını açıkladı.

İlanda yazan açıklama ise şöyle:

“Taylor Swift muhabiri, pop yıldızının etkisinin neden giderek yayıldığını, hayran kitlesinin pop kültüründe neyi temsil ettiğini ve onun müzik  dünyası ve sektördeki etkisini saptayacak.”

Swiftielere ekmek kapısı açıldı diyebiliriz. Birçok hayranın bu görev için başvuracağına eminim. Bende olsam bende başvururdum ama Türk birinin alınacağını sanmıyorum. Taylor da eğer Amerikalı olmasaydı bu kadar ödül kazanamazdı. Taylor’ı ve şarkılarını seviyorum ama sektörde yeni çıkan veya daha önce hiç ödül almamış şarkıcıları gölgelediğini düşünüyorum. Söz yazarlığı muazzam olabilir ama Ariana Grande’nin ses tonuna ve ulaştığı notalara asla ulaşamaz. Ariana da ödülleri hak ediyor. Taylor’ın sesi bir Rihanna ya da Ariana Grande etmez ama bir şekilde şu ödül törenlerinde şeytanın bacağını kırdığı kesin.

Yazan: Meltem Arca

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: