Loading

Shakira’nın Dans Performansı Viral Oldu

Müzik dünyasının en iyilerinin seçildiği MTV Müzik ödüllerinde Michael Jackson Öncü Ödülü’ne layık görülen Latin şarkıcı, ödül töreninde sergilediği dans performansıyla sosyal medyada gündem oldu.

Ödül töreninde ‘She Wolf ‘, ‘Objection’, ‘Hips Don’t Lie’ ve ‘When, Wherever’ gibi hitlerinden oluşan bir karışık performans sergiledi.

Shakira’nın onu aldatan eski kocasına gönderme olarak yazdığı şarkı ‘ Music Sessions Vol. 53’ adlı şarkısıyla 14 Guinness Dünya Rekoru kırmıştı. Şarkı sözleri oldukça ilgi çekti. ‘Bir Rolex’i bir Casio ile takas ettin’ sözleri oldukça ilgi çekmiş olmalı ki eski kocası bilerek Casio kol saati takmaya başlamış hatta bunun reklamını almıştı.

Bu yüzden sosyal medyada yayılan performans dansına intikam dansı diyenler bile oldu. Eski kocasından hala intikam almaya devam ettiğini düşünen büyük bir kitle var. Bence adam ne kaybettiğinin farkında artık uğraşmanın bir mantığı olmadığını düşünüyorum. Shakira ne yaparsa yapsın bu adamın hatasını düzeltmeyecek ve bu yüzden hiçbir intikam içini soğutmayacak. Kadının yeni biri ile yeniden yuva kurabileceğini düşünüyorum. Umarım onu gerçekten seven ve aldatmayacak birini bulur. Tüm kadınlar bunu hak ediyor. Bizi sevecek ve incitmeyecek birilerini hak ediyoruz.

Yazan: Meltem Arca

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: