Loading

VENÜS RETROSU BİTİYOR VE 4 EYLÜL İTİBARİ İLE JÜPİTER RETROSU BAŞLIYOR.
ÖNCELİKLE Venüs retrosu bittiğine göre önümüzdeki haftalar da estetik, güzellik, sanat, para, finansal konular, aşkta adımlar teklifler için Venüs’ün güzel desteğini alabiliriz.

Jüpiter’in retrosu ile ilahi adalet ve karmik zamanları işaret eder. Tüm gökyüzü ilahi adalet için el ele vermiş bir çok gezegen retroda. Retrolar bizim dünü geçmişi yapılanları ve yaptıklarımızı tekrar gözden geçirmek için var.

Yapılan hatalar, kalp kırmalar, kul hakkına girmek, yalan, iftira, dedikodu, hırsızlık, doyumsuzluk, aç gözlülük, ahlaki konular tüm bu alanlarda yeniden yüzleşme başlıyor. Boğa burcunda Jüpiter’in Boğa burcundaki Menkar sabit yıldızının üzerinde yapıyor.
Jüpiter ilahi adaletli bir gezegen ve herkese hakkettiği gibi hakkını layığıyla verecektir. Büyüteç görevi yapan Jüpiter, aslında bir iyiliğin güzelliğin varsa geçmişte karmalara mahsur kaldıysan, hakkın alındıysa bunu büyütecek ve ödülünü verecektir ama eğer geçmişte fazla aç gözlü, hırslı, sorumsuz, KUL hakkına girmiş , adece kendine müslüman isen Jüpiter’in cevapı çok sert olacaktır. Bazıları için karma ödeme zamanı. Ölüm, ciddi hastalık, büyük iflaslar, parasal olarak sıkıntılar, ev, arazi, mal, mülk kayıpları olabilir.
1 Ocak itibariyle Jüpiter retrosu ileri harekete geçecek bu geçişe kadar kalbinin meyvesi ne ise onu yemeye hazır olun.

ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: