Loading

31 Ağustos’ta Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Anın haritasında Aslan burcunun yükselmesi oyun, eğlence, aşk, sanat konularında görünür olmak istediğimizi belirtir ve Venüs’ün yükselen ile kavuşumu da bu dönem güzellik, ilişki ve aşk konularında dikkat çekebileceğimizi gözsterir. Satürn’ün etkisindeki bu dolunay ile sorumluluklarımızı gözden geçirebilir, bazı konularda içsel muhakeme yapabiliriz. Yaptığımız fedakarlıkları değerlendirebiliriz, burada kurban pozisyonuna düşmemeye dikkat edelim. Bazı konularda hayallerimize sınır çizip, maskenin altına gizlenmiş gerçeklikle yüzleşebiliriz. Karmanın lordu Satürn bizi bazı konularda sınava tabi tutsa ve kısıtlasa da sorumluluğu aldığımız müddetçe aslında her şeyin ne kadar da düzene oturduğunu fark edebiliriz. Dolunayda Merkür’ün retroda olması eskiden kalma ilişkilerimizi değerlendirebileceğimizi, bazı bitişler ve farkındalıklar yaşayabileceğimizi belirtebilir.
Gözlerdeki sis perdesi kalkabilir ve bir aydınlanma yaşayabiliriz. Zihin ve duygu arasında kaldığımız zaman, pusulamız illüzyondan uyanmak ve kendi benliğimizi görmek olsun. Sezgilerimiz anahtar olsa da tüm çözümü zihnin yardımıyla aştığımızı unutmayalım. Merkür’ün Jüpiter ve Uranüs ile olumlu açısı bize eğitim, seyahat ve akademik konularda yarım kalan işlerimizi tamamlamakta fırsat getirebilir. Mars’ın Terazi burcunda olması ise tartışmalardan veya yıkıcı eylemlerden ziyade diplomatik bir şekilde çözebileceğimizi ve ilişkilerde mücadele edebileceğimizi gösterir. Bazı konularda yıkıcı ve zorlu etkiler alsa da aslında her şeyin olması gerektiği gibi ilerleyeceğini unutmayın. Yaşadığınız her farkındalığın sizi yüksek benliğinize yaklaştırmasını dilerim. Sevgiyle kalın.
Koç: Bu dönem gizlide kalmış konular açığa çıkabilir, gizli düşmanlara dikkat edin.
Boğa: Sosyal çevrenizde bazı konularda farkındalık yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz, umutlarınız, gelecek planlarınızda bir tamamlanma ve bitiş yaşayabilirsiniz.
İkizler: Bu dönem iş, kariyer konularında bir farkındalık, bitiş yaşayabilirsiniz. Statünüz değişebilir.
Yengeç: Yükseköğretim, seyahat, basın, medya konularında bir tamamlanma, farkındalık ve bitiş yaşayabilirsiniz.
Aslan: Borç, kredi, nafaka, sigorta gibi konularda bir farkındalık, bitiş yaşayabilirsiniz. Var olan borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bu dönem bazı krizlerle yüzleşelebilirsiniz.
Başak: Evlilik, ortaklık, partnerlik konularında bir tamamlanma, farkındalık ve bitiş yaşayabilirsiniz.
Terazi: Meslek hayatınızdaki görevlerinizde bir tamamlanma, bitiş yaşayabilirsiniz. Günlük rutinlerinizde veya işinizde bir yer değişikliği olabilir. Evcil hayvanlarınızın sorumluluğunu alabilirsiniz.
Akrep: Çocuk, aşk, hobi ve flörtlerinizde bir tamamlanma, bir bitiş ve farkındalık yaşayabilirsiniz.
Yay: Ev, aile, yuva temalarında bir tamamlanma, bir bitiş yaşayabilirsiniz. Hane içerisinde bir konuşma olabilir. Bir taşınma durumunuz olabilir.
Oğlak: Kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Kardeş, kuzen, yakın çevreyle bir tamamlanma, bir bitiş yaşayabilirsiniz. İletişimlere bu dönem dikkat edin.
Kova: Finansal kaynaklarınızı değerlendirebilirsiniz. Gelir-gider hesabı yapabilirsiniz. Öz değerinizle ilgili bir farkındalık yaşayabilirsiniz.
Balık: Bu dolunay sizin evinizde! Evlilik, iş, kariyer, dış görünüş gibi birçok alanda tamamlanma, farkındalık yaşayabilirsiniz. Sahne sizin.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: