Loading

Youtube izleme: https://youtu.be/nKxOarFed4o

Şarkı indirme linki: https://we.tl/t-Sy7NnNVQVc

Dijital dinleme linki: https://orcd.co/gls_ac

Yeni dönemin başarılı şarkı sözü yazarı GLS (Gülsen Karatoprak) , yakında yayınlanacak 5 şarkılık EP’si ASEO’nun dinleyicisi ile buluşan ilk teklisi ‘En Derinden’ sonrası ikinci single’ı ‘Açı’ 22 Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda dinlemeye açıldı.. Aç, insanın iç iklim dönüşüm evresinin ikinci adımı. GLS’nin  konsept Ep’sinin duyurusunu yapan ikinci tekli ‘Aç’ yaratılan düşsel atmosferi gözler önüne seriyor.

GLS’nin tüm söz ve müziklerine imza attığı EP’sinin Prodüktör koltuğunda; yaptığı her işle büyük başarılar elde eden Volga Tamöz yer alıyor.

Üretim kısmında başarılı prodüksiyonlara ve şarkılara imza atan önemli bir isim; GLS. Kendine has tarzıyla, müziğindeki ve sözlerindeki dinamikleri uyumlu bir şekilde harmanlıyor.

Türk Pop’unun önemli isimleri Nilüfer, Bengü, Ferhat Göçer gibi isimlerin yanı sıra yeni dönemin star adaylarının da prodüksiyonlarında sıklıkla rastladığımız GLS, pandemi dönemi ve sonrası dünyadaki sosyolojik psikolojik ve fiziksel dönüşümün insanlar üzerindeki etkilerini, insanın iç iklim dönüşüm evrelerini yazdı ve kayıtlarını tamamladı.

GLS & Bodrum Belediyesi İklim Müdürlüğü iş birliği

GLS, dünyanın en büyük tehdit konusu haline gelen iklim sorunlarına karşı yüksek duyarlılığa sahip. Doğup büyüdüğü Bodrum’da çocukluğundan bu yana sanatsal faaliyetlerde birçok kere başarı hikayeleri yazmış, maddi ve manevi destek sağlamış, birçok konuda farkındalık yaratmış ve değişime katkı sağlamıştır. Bu dönemde de temsil ettiği değerlerden biri olan yeşil hareketler için, güçlü kalemiyle yazdığı şarkılarla Avrupa Birliği İklim Adaptasyon sürecinde var olup, sanatın gücünden yararlanarak farkındalığı artırmak adına proje geliştirmek üzere Bodrum Belediyesi İklim Müdürlüğü ile iş birliğinde.


derinlerde bi’ şey var
doğru anla içerde bi’ şey var
çalıntı ruhlar adına aşk diyorlar
içinde sıkışıp kaldığım büyük bi’ hissim var
dağıtır bizi diye kocaman bi korkum var
sonunu bile bile söyle bana dahil misin?
sonunu bile bile söyle bana dahil misin bu oyuna?
yalnızlık bununla baş edecek gücüm oldu
yalancılık onu da defedecek gücüm oldu
şimdi aç aç
ruhunu bana aç aç
şüphelerini aş aş
korumayı bırakman şart
aç aç ruhunu bana aç aç
şüphelerini aş aş
kabuğunu soyman şart

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: