14 Ocak 2023 CUMARTESİ

Resmî Gazete

Sayı : 32073

TEBLİĞ

Hazine ve Maliye Bakanlığından: MALİ SUÇLARI ARAŞTIRMA KURULU GENEL TEBLİĞİ

(SIRA NO: 5)’NDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ

(SIRA NO: 22)

MADDE 1- 9/4/2008 tarihli ve 26842 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Mali Suçları Araştırma Kurulu Genel Tebliği (Sıra No: 5)’nin 2.2.7 nci maddesinin birinci paragrafında yer alan “beş bin” ibaresi “on bin” olarak, “on iki bin beş yüz” ibaresi “yirmi beş bin” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 2- Aynı Tebliğin 2.2.9 uncu maddesinin birinci paragrafında yer alan “beş yüz” ibaresi “bin” olarak, “bin iki yüz elli” ibareleri “iki bin yedi yüz elli” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 3- Aynı Tebliğin 2.2.11 inci maddesinin birinci paragrafında yer alan “beş yüz” ibareleri “bin” olarak, “bin iki yüz elli” ibareleri “iki bin yedi yüz elli” olarak değiştirilmiştir.

MADDE 4- Bu Tebliğ 1/2/2023 tarihinde yürürlüğe girer.

MADDE 5- Bu Tebliğ hükümlerini Hazine ve Maliye Bakanı yürütür.

 

By 1a - Künye Haber

"ben de yazıyorum, diyenler yazdı; biz siziz..." Şiir, Öykü, Deneme, Tefrika... Edebiyat, Felsefe, Psikoloji... Ekonomi, Muhasebe, Maliye... Etkinlik, Duyuru, Haber... diğer yazılarınız http://kunyeonline.com web sitemizde yayılacaktır. Yayınlanan her gönderi facebook, twitter, tumblr ve linkedln hesaplarımızda yayınlanır. Yayınlanacak metni kunyeonline@gmail.com adresimize mail gönderebilir ya da üye olarak sizler yayınlayabilirsiniz. ÖNEMLİ KURAL: 1-Kişi hak ve hürriyetlerine saygılı dinî, siyasî ve her ne sebeple olursa olsun hakaret içermeyen her türlü yazı yayınlayabilirsiniz. 2-Yazmak, yayınlamak, abone olmak, okumak, yorum yapmak, beğeni ve kaynak belirtilerek paylaşmak, ÜCRETSİZDİR. HESAP OLUŞTURMAK İÇİN TIKLAYINIZ:https://kunyeonline.com/kayit-ol-register/

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: