Loading

Bundan 6 Yıl önce Ülkeye vurulmak istenen darbe girişimi, başta Sayın Cumhurbaşkanım olmak üzere; Gazi Meclisin dik duruşuyla, Halkın büyük bir kesiminin bu hain saldırı karşında dik bir duruş sergileyerek kendilerini Tankların önüne atacak kadar cesurca sergiledikleri gövde gösterisi sayesinde bu müfterik girişim engellenmişti.

O karanlık geceyi hatırladığımda, insanların sokaklarda ses yükselten naraları halla kulağımı çınlatır. Fetö terör örgütünün planlı kalkıştığı darbenin ileride vereceği zararın belki hiç telafisi olmayacaktı. Orduyu ele geçirmekle başlayan bu darbe girişimi, Kamusal alanların tümüne dağılmış olsaydı, sanmıyorum ki bugün Demokrasiden İnsan Haklarını konuşmamız mümkün olmayacaktı. Aynı durum başka mecralara yayılarak arkası kesilmeyen terör girişimleri bununla bitmedi Gezi olayları da belki bu ülkenin egemenlik haklarına büyük bir darbe olacaktı Sayın Cumhurbaşkanımızın parlak zekası ve Emniyet Güçlerimiz bu olayların temelinde yatanın aslında Sayın Cumhurbaşkanımızın başında olduğu hükümeti yıkarak, yeni bir rejimin temellerini atmak olduğunun farkına varmalarıydı. İnşallah bir daha böyle bir hainlik ülkemizde yaşanmayacaktır. yaşanmasına sanmıyorum ki tecrübeli olan 20 yıllık yönetim buna izin versin.

Allah bu ülkeyi yönetenler başta olmak üzere Cumhuriyetin sarsılmaz gücü olan Asker ve Polisimize güç ve kuvvet versin inşallah.

Reklamlar

By davutzol

İçimdeki yalnızlığım adlı kitabın yazarıyım burada sizlerle dostça paylaşımlarda bulunarak ortak noktada ve görüşte buluşmak için varım

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: