Loading


Yozgat Şairler ve Yazarlar Derneğinin, Olağan Genel kurulu geçtiğimiz hafta sonu Cumartesi günü yapıldı. Yozgat Şairler ve Yazarlar Derneği, yeni yönetim kurulu üyeliklerine seçilenler aşağıdaki isimlerden oluştu.
01-Ahmet Sargın (Türkçe Öğretmeni-Gazeteci-Yazar),
02-İsmail Koçak (Türkçe Öğretmeni),
03-Ekrem Gürer (Türkçe Öğretmeni),
04-İsmail Salman (Sınıf Öğretmeni),
05-Şevket Susam (Sınıf Öğretmeni),
06-Recep Kunduz (İlahi Sanatçısı),
07-Yasemin Doğru (Sunucu-Memur),
8-Gülay Korkmaz (Halk Müziği Sanatçısı),
09-Harun Yozgat (Din Görevlisi),
10-Tarık Yılmaz (Gazeteci-Yazar).
DENETİM KURULU ÜYELİKLERİNE SEÇİLENLER;
01-İdris Çetin (Okul Müdürü),
02-Keskin Özer (Okul Görevlisi),
03-Emre Akdağ (Okul Görevlisi),
04-Mustafa Yalçın (Rehber Öğretmen),
05-Selim Yaman (Okul Müdürü),
06-Cemil Kılıçaslan (Türkçe Öğretmeni).
Yeni yönetim kurulu adına söz alan Gazeteci-Yazar Ahmet Sargın genel kurul üyelerine teşekkür etti, “Covid-19 Salgını çalışmalarımıza büyük sekte vurdu, çalışmalarımıza ara vermiştik. Kaldığımız yerden devam edeceğiz, inşallah önümüzdeki dönemde daha aktif etkinliklerle. Okur-yazar buluşmalarıyla, gençlerimize ulaşmaya çalışacağız. Örnek çalışma ve projelere, imza atacağız.” dedi.
Toplantıya katılan üyeler de, ayrı ayrı söz alarak 2022 ve 2023 yılında yapılması gereken faaliyet ve çalışmalar için öneri ve teklifte bulundular. Gençlerle bütünleşmeyi, okullarla görüşülmesini ve Bozok Üniversitesi ile kaynaşıp tanışmayı. Birlikte etkinlikler yapmak için teklifler götürülmesini, dile getirdiler. Genel kurul toplantısı, başarı ve iyi dilek temennileriyle sona erdi.

 *****************************************************************************************************************************************

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: