18 Ocak’ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve Plütonik bir dolunay 
Güçlü etkisi olacak gerek bireysel olarak gerek te ülke ve dünya çapında ülkemizin yükseleni yengeç olan Akrep 廬 burcu Türkiye  yengeç dolunayı ülkemiz için çok önemli olacak özellikle güneşin pluton la birleşmesi ülkemiz adına yüksek etkisi olacak su gurubu olduğu için sularla ilgili denizler, fazla Sağnak yağış doğal afetleri de tetikleyebilir. Merkür Kova burcunda retroda satürn ile birleşiyor. Venüs oğlak burcunda retrosu devam ediyor. Ve dolunayın bir Yengeç 呂 evi olduğunu bilelim yengeç anaç korumacı olduğu için daha hassas bir döneme giriyoruz gerek beden olarak gerek ruhsal olarak biraz bizi yorabilir. Ailemiz vatanımız toprağımız, yuvamız, beslenmemiz, sevdiklerimiz kendimizi güvende hissetme annemiz, babamız, çocuklarımız, bu alanlarda daha kaygılı hissetme duyabiliriz.
Güneş ☀ ve plutonun birleşimi ile otorite patron lider, yasalar kanunlar bunlarla ilgili değişim dönüşüm olabilir.
Dolunay maddi konuda biraz zorluklar verebilir.
Halkın korkusu endişesi fazla artabilir.
Vergi nafaka bankalar, borsa bunlarla ilgili düzenleme veya değişim dönüşüm olabilir
İlişkilerde dengeyi sağlamak için oldukça efor sağlayacaksınız. Alıngan kırılgan kaprisli gelgitli duygular içinde olabilirsiniz. Venüs ve merkürün retrosu ile geçmişten gelen eski bir dost veya sevgili sizin kafanızı karıştırabilir.
özellikle evli ve birlikteliği olanlar bu dönem daha dikkatli ⚠ olun pluton yıkımı anlatır bir anlık gaflet, öfke, veya eğo sizi ayrılığa sürüklemesin daha sonra pişmanlık duyacağınız şeylere kalkışmayın. Daha dengeli olmanız ilişkininizi kurtaracaktır. dolunaylar hüzünlü sonları anlatır. Bazı bitişler olabilir. Ailede yaşlı hasta varsa onlarla birlikte daha fazla zaman ayırın zaman sizi onlardan ayırmadan. Daha önce yarım kalan işlerin bu dolunayda tamamlanmasını da anlatıyor. Yengeç 呂 vurgusu çok olacağı için temel ihtiyaçlar ve güvenliğimiz sevdiklerimiz önceliğimiz olacak.
BURÇLARA GÖRE ETKİSİ
    
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI
Aileniz ile ilgili konular olabilir anne baba onların sağlıklarıyla ilgili gündemler olabilir. Kimileri ev değişimi yapabilir ev tadilat tamirat yapanlar olacak evlilik veya ayrılmalar olabilir. İşle ilgili değişimler olabilir biraz kaygılı ve hassas hissedebilirsin sağlık olarak mide boyuna dikkat
    
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Yakın çevre kuzenler kardeşler arkadaşlar onlarla ilgili konular olabilir bazı sıkıntılı olaylar olabilir medya ile ilgili konular olabilir kimileri yurt dışı yapabilir. İşinizle ilgili yeni atılımlar yapabilirsiniz sağlık olarak boğaz ve lenf bezlerine dikkat.
    
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Parasal olarak maddi konuda destek alabilirsiniz veya fazla para harcayabilirsiniz beklediğiniz paralar varsa netleşiyor. Bir miras ta gündemde olabilir sizin kaygınız parasal konular olabilir.
    
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Sizin Evinizde dolunay olacak ve size güçlü bir dönüşüm verecek karşınızda pluton var pluton yıkımı da anlatır. Bu evlilikle ilgili de olabilir ailede hasta varsa onunla ilgili de olabilir. Özellikle Aile içinde bir dönüşüm yaşayanlar da olacak belki kendilerinde bir değişim dönüşüm olabilir midenize sindirim sistemine dikkat sinirlere dikkat. İş ortaklık bitimi olabilir.
   
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Gizli düşmanlara dikkat gizli olaylar sırlar ortaya çıkabilir iş konusunda gizli düşmanlığa dikkat bu gerek iş ortamından gerek arkadaş ortamında bazı insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. Özellikle bu dönem meditasyon yapmak iyi gelecek
    
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Arkadaşlar gelecek hayaller umutlar yeni ortamlara girebilirsiniz, arkadaşlardan gelen güzel destek alabilirsiniz, kimileri içinde yeni aşk var. Sağlam dostluklar kuranlar olabilir. Gelecekle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.
   
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
statü değişikliği yükselme görev değişimi taşınma olabilir. Yeni bir işe başlamada olabilir Kimileri evlilik kararı alabilir kimileri de ayrılma kararı alabilir. Ebeveynler ile ilgili konular da olabilir daha hassas olabilirsiniz. Sağlığa dikkat ev alma ev satma konuları da olabilir.
    
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir eğitim yeni insanlar yeni kültürler tanıyabilirsiniz. Bir seyahat olabilir. Spritüel olarak dini konularda farkındalık olacak kimileri içinde mahkeme işi netlik kazanacak
   
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Kredi nafaka miras gibi konularınız olabilir. Parayla ilgili konularınız olabilir geçmişte yarım kalan işlerimizi bu dolunayda tamamlayabilirsiniz. Yeni iş başlatmak için uygun bir zaman değil ama önceden konuştuğunuz yarım kalan işleri tamamlamak için uygun bir zaman dilimi
    
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Siz etkisini güçlü alacaksınız bu dolunayın  pluton tam karşınızda ve size bazı konularda değişim dönüşüm verebilir. Evlilikle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Dikkat ⚠ lütfen  pluton yıkımı da anlatır. Çatlak bir evlilik varsa burada toparlama gerekirse farkındalık ile kendinizi dönüştüreceksiniz kimileri için geçmiş konular karşınıza çıkabilir. Sağlığa dikkat diş eklem kemik mide bunlara dikkat ⚠
     
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
İş kariyer konusunda dikkat ⚠ Merkür burcunuzda geriliyor satürn de sizin Evinizde size belki sorumluluk verecek özellikle yanınızda çalışanlarla diyoloğlara dikkat bu dönem yeni iş anlaşmaları imzalar dan kaçının sağlığa dikkat evcil hayvanları olanlar bakınkarıyla ilgilenebilir.
    
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Kimileri çocuk sahibi olacak parasal olarak dikkat ⚠ plutonun kayıtları olabir. Daha sezgisel ve yaratıcı olabilirsiniz. Kimileri yeni aşkla yelken açarken kimileri geçmişten gelen sevgiliyle tekrar gündemleri olabilir. Çobukları olanlar onların hayatında güzel bazı netlik ler olabilir.
     

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: