KOÇ
Çabuk kızan ve çabuk sakinleşen bir partner verir.. kendine güvenen iddialı biridir.. Juno Koçta hırçınlık verir.
Partneriyle yarışa girer, birlikte risk almak tehlikeli işler yapmak ister. ilişkilerinde sürekli bir inis çıkış olur heriki tarafta bencil olabilir

BOĞA
Sabit, fikirli, inatçı keskin sözlü partneri tarif eder. Istediği maddi güvenlik, ve sadakat. Bunlar karşılanmadığı zaman, dırdır eder . Özgüveni yerinde sabit fikirli inatçı partner ister

İKİZLER
Juno ikizlerdeyse sessiz birinden uzak durun😀. Zira az konuşan insanlara zaten siz yaklaşmazsınız😂 Çünkü aslında sizin ihtiyacınız olan, konuşan, sürekli konuşan bir eştir. Eğer bu kişi akıllıysa bunun seçmeyin sizin keyfinize yeni bir kitap almış gibi sevinirsiniz.. ilişkilerinde iletişime ihtiyaç duyarsiniz. Sizi aklen uyaran kişilere ilgi bayılırsınız. Kendini kısıtlayan bir ilişkiden çok arkadaş kalmak onun için daha önemlidir.

YENGEÇ
Hassas, ilgili ve şefkatli partner verir Ancak dikkat çünkü bu konumda eğer juno sert etkiler alıyorsa siz partnerinize bakmak ve sonsuza kadar onun sızlanmalarını çekmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkide ilk aradığınız duygusal yakınlık ve ılık bakan gözler.

ASLAN
Juno aslandayken partneriniz jön olmalı, jon degilse gösterişe düşkün, oldukça oyuncu ve yaratıcı eğilimler göstermeli
Ama Juno sert acılar almışsa narsisit bir partner verebilir. her şekilde utangaç ve bir köşeye çekilmiş tiplerden uzak durmalısınız. ilişkilerde aşk ve heyecanı getirir, iltifat etmekte çok başarılıdır. Karşısındaki kişi gururlu olmalı aynı zamanda sana hayranlık veren ve dikkat çekecek biri olmalıdır.
Eğer partnerini görmezlikten gelirsen bencil davranıldığını hissederse güç müdahalelerine başvurabilir.
Kendi profilinden üstün düzeyde olduğunu kabul edebileceği ölçüde üstün değerlere sahip ya da bu konumdaki kişiye hayranlık boyutunda sevgi besleyeceği ve bunu sözcüklere sürekli olarak dökebilecek birisine çekim söz konusudur.

BAŞAK
partneriniz, verimli, çok çalışkan ve sağlığınızla yakından ilgilenen biridir. bazen ya da her zaman çok eleştirici yaklaşımları da olabilir. Bu durum özellikle Juno’nun bazı stresli kare, karşıt ya da bazı kavuşum açıları etkisinde kalmasıyla güçlenir.günlük performans bakımından yüksek beklentileri vardır. Yaşamın tüm ayrıntılarında mükemmellik için çabalar.

Partnerin beklentilerini sizden alamazsa eleştirir bir yapıya bürünür

TERAZİ
İstediği eş çekici, sosyal ve sanatsal duygusu olan biridir.
Denge ve eşitlik, ilişkide temel ihtiyaçtır. Kararlarında destek olacak, ve önemini kendisiyle paylaşacak, her konuda danışabileceği bir partner arar. Özellikle, görünüş ve cana yakınlıkla dikkat çekici kişilerdir

AKREP
Evliliğn senin için önemlidir.Eşini seçerken hayatını rahat geçirebileceğin biri olmasını istersin.Yaşadığın yerden başka bir yerde oturan biriyle evlenip oraya taşınarak hayatını değiştirebilirsin.Seden yaşca küçük biriyle evlenebilirsin.Yanlış kişiyle evlenerek cinsel yaşamın para durumun zarar görebilir.Eşini seçerken çok dikketli olmalısın.Özellikle genç yaşlarda evlenirsen mantıklı düşünemeyip tutkularınla davranıp yanlış bir karar alabilirsin.Partner ihtiyacı bu konumda duygusal olarak yoğun güçlü ve gizemli bir tipe işaret eder ve kesinlikle yatakta iyi olmalıdır İlişkide Derin samimiyet ve duygusallık en yüksek seviyededir. Eğer bu ihtiyaçlar, engellenirse çok kıskanç, kontrol edilmesi zor biri olabilir. Para ilişkilerinde önemli bir yere sahiptir.

YAY
Partner tamamen farklı bir geçmişi olan biri eğilimi gösterebilir. Ya da bir yabancı olabilir. Yay burcu olmasa da, iyi eğitim almış, uzun yolculuklara çıkmayı seven, çok konuşup az dinleyen bir tip olabilir.lişkide zihinsel uyumu arar ve ortak bir inanç sistemi büyük önem taşır. Eğitim ve felsefe karlısındaki kişiyle en çok bağ kurabileceği konulardır.Yolculuk yapmak ve aynı zamanda keşfetmeyi çok sever.birden çok evlilik olabilir

OĞLAK
pratik bir eşe ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Size işlerinizde yardım göstermesinin yanında bu kişiden duygularını çok fazla dışarı vurmasını beklememelisiniz .Sosyal alanda, duygusal paylaşımda anlaşamadığı birini bulamadığı taktirde evlilik düşünmez.

KOVA
İstediğinde kendiyle başbaşa kalabilmeyi ister. Sürekli bir beraberlik yerine, aralarla görüştüğü ve anlaştığı biriyle beraber olmayı tercih edecektir. Bu durum Pallas’ında Kova’da bulunmasıyla daha çok önem kazanacaktır. Kısaca bu konumdaki partner ihtiyacınız tamamen farklı ve anlaşılması güç bir kişiliğe işaret etmektedir.Kişisel özgürlük ve bireylik için kişinin ihtiyacıdır. Geleneksel olmayan sıra dışı şeyler ilgisini çeker. İlişkisinde kendi başına da hareket edebilir.

BALIK
Bu belki de hayali bir partnerle tatmin olmaya çalışan birine işaret etmektedir. Eğer bu kişi gerçek biriyle evlenir ya da beraber yaşarsa, kendi hayal gücünü kullanarak partnerinin kusurlarını ortadan kaldırmaya çalışacak ya da hayali bir takım meziyetler ekleyecektir. Bu konumdaki kişilerin biriyle evlenirken çok dikkat etmeleri gerekir çünkü onlar için çok üzülebilir ya da onları fazlasıyla korumaya çalışabilirler.İlişkinde manevi bir bağ, ortak bir güven veya paylaşılan idealleri aramaya yönelir. hassas ve sezgiyle elde edilen olaylarda başarılı olur. Müziğin paylaşımı, herhangi bir formda şiir kişinin bağını kuvvetlendirecek.İstekleri yerine getirilmediği zaman kendini kurban gibi hisseder çok sessizleşir mahsunlaşır.partnerini fazlasıyla idealize eden kusurlarını görmeyen ve çabuk kırılan bir yapıda olabilir kişinin manevi inançları vardır ve kendisi gibi karşısındakinin de manevi inançlarının güçlü,dindar olmasını ister bu kişi istediğini hayallerinde de yaşatabilir ve bazen hayellerle gerçreklerle birbirine uymayınca yada duygusal olarak tatmin olmayınca hayal kırıklığı yaşayabilir

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: