Loading

13 ARALIK PAZARTESİ 12:52’DE  MARS ♂ YAY  BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK.

MARS GEZEGENİNİ TANIYALIM.

Mars ♂ gücü anlatır. Mativasyonu, kararlılığı, savaşma azmini ifade eder. Hedefe mücadele etmeyi gücü gösterir. İçindeki eril tarafı ortaya çıkarır. Kızdığında öfke  kontrolü yoğun olabilir. Risk almayı anlatır. Savaşçı, gözü pek, girişken sporcu erkeksi, mücadeleci, hırslı, öfke patlamaları şiddet irade, cesaret, girişimcilik, liderlik.

Yay  burcuna geçişi ile ilahi yönünde dinlerler ilgili veya ibadet hanelerle ilgili bazı şeyler duyabiliriz.

Askeri hareketlenmeler olabilir. Özellikle uluslar arası ilişkilerde Mars ♂ ateş yay  ateş ateş elementi yoğunluğu ile Uluslar arası alanlarda ilişkilerde daha hareketli günler başlıyor. Felsefe, din, dil, yolculuklar kültürler, yüksek öğretim ahlak, akademi hukuk, üniversite, deniz aşırı yolculuklar, ithalat, ihracat üstatlık turizm, basın, yayın, İnternet, medya, dış ticaret Yüksel bilinç erdem soyuluk. Bunlar ve ikili ilişkilerde Aşk’ta dengeli olmayı anlatıyor. Bunlarla ilgili, etkileşim olacak aynı gün de Merkür oğlak ♑ burcuna geçiş yapıyor. Dolayısıyla gezegenlerin burç değiştirmesi ile hayatımızda daha farklı bir enerji akışı devreye giriyor.

Marsın yayda olması uluslar arası hareketlenmeler başlıyor. Mars ♂ savaşçı bir gezegen olduğu için burada biraz ağrasif savaşçı, sinirli bir takım durumlar sıkıntılar yaşanabilir. Özellikle ufak tefek kazalara dikkat trafiğe dikkat ⚠ Marsın gölge yanları ortaya çıkabilir. Özellikle Güney ay düğümü ile kavuşumu olduktan sonra çarşamba günü 15 Aralık Çarşamba günü gereğinden fazla ağrasif olunabilir. Kişisel anlamda ve uluslararası ilişkilerde özelikle belden aşağı sözler tartışmalar olabilir. Mars ♂ eril ve cinselliği anlattığı için burada fazla dürtüsel, istekli, hırslı cinselliğe düşkünlük te artabilir. Bu zaman dilimi içinde özellikle çocuklar ve kadınların güvenliği önemlidir. Merkürün Şiron’la etkileşimi ile sözlere dikkat ⚠ yara alma yara verme gibi kırıcı sözler bir kılıç gibi, silah gibi kiminin kalbini kiminin ruhu yaralayabilir. Dikkat ⚠ dil 40 basamak özellikle 15,16 Aralıkta Düşün, konuş kırma kırılma. Tıpkı bir kelebek 曆 gibi ne kırmaya ne de kırılmaya gelir..

Durugoru5 Instagram

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: