27 KASIM CUMARTESİ
AY BAŞAK BURCUNDA ♍


Daha titiz olacağımız detaycı analiz iş kolik ve hijyen sağlık konusunda daha hassas olacağımız üstlendiğimiz sorunları mükemmel bir şekilde yerine getirebiliriz enerjiler yoğun özellikle evcil hayvanları olanlar onların bakımlarıyla ilgilenebilir. Kimileri de evcil hayvan edinebilir. İş çalışma konusunda daha aktif olacağınız bir zaman dilimi  ay öğle saatlerinde son dördüm fazına ulaşacak yay  burcundaki güneş ☀ ve Merkürle dik bir açısı olacak duygusal konularda İnişler çıkışlar olabilir. Özellikle baba, otorite olarak gördüğümüz kişilerle iletişimlerde yanlış anlaşılmalar olabilir. Daha dengeli olmamız gereken bir zaman dilimi  parasal olarak harcamalara dikkat biraz sakinliği korumakta fayda var.

Sinir ve sindirim sistemi ile ilgili bir takım sıkıntılar olabilir. Akşam saatlerinde Başak burcunda ki Ay’ın ve kova burcundaki Satürn ile stresli etkisi olacak özellikle baskı altında olmak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz otoriter kişilerle iletişime dikkat ayın uranüsle güzel etkileşimi ile daha yaratıcı olabiliriz. Satürn ve Şiron’la etkileşimi olacak yarım kalan işleri tamamlamak için bize destek verecek yara aldığınız konularda önümüzdeki bir kaç gün içinde aile büyüklerinin desteği ile duygusal olarak huzura erme ve eksik birşeylerin tamamlanmasını işaret ediyor.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog#merkür #ay #balıkburcu #sevgi #değişim #farkindalik #adalet #enerji#şifa #titiz #analiz

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: