Loading

6 EKİM 2021 TERAZİ ⚖ YENİ AY’I
6 Ekim Türkiye 🇹🇷 haritasını inceledim bize ve ülkemize neler getiriyor. Nasıl bir gökyüzü enerjisi olacak.
TERAZİ YENİ AY’I.

 1. Evin konuları teması gündeme geliyor.
  Hak, hukuk, adalet, dende, uyum, zerafet, güzellik, sanat, taktir görme. Bu temalar ülkemiz ve bizim için ve bireysel hayatımızda etkisi yoğun olacak. Marsın da etkisi ile Marsiyen bir yeni ay güzellik adına Mars ♂ mücadele ve uyum içinde olmayı anlatıyor. Romantizmin yoğunluğu artabilir . Güneş ☀ ay Mars ♂ Merkür kavuşumu olacak iletişimde dengeyi kaybetmemek, kiron karşıtlığı ve pluton karesi ile Merkür retrosu devam ediyor. Bunu da unutmayalım geçmişten gelen eski bir dost, bir sevgili veya bir eş bu yeni ayda yara aldığınız bazı konularda şifalanma da olabilir. Yıkıp bitirdiğiniz geçmiş konular yeniden gündeme gelebilir. Bir dönüşüm değişim belki de bir uzlaşma söz konusu olabilir. Terazinin yöneticisi venüs ♀ ve akrep 🦂 burcunda özellikle ikili ilişkilerde dikkat edilmesi gereken bir zaman dilimi krizlere, düşmanlıklara dikkat ⚠ işle ilgili yarım kalmış konular gündemler tekrar tekrar gün yüzüne çıkabilir bir destek alma ve bu başlangıç destek uzun vadeli olacağını işaret ediyor. Gökyüzü size şans fırsatlar sunacak Yeni aya Algorab sabit yıldızı eşlik edecek, Marsla bir etkileşimi olacak. Siyasi, diploması bireysel konularda yıkıcı düşmanlık rakipler gibi konular olacak. Belki tanıdığınız yeni birinin kibar sanıp ama aslında gerçek yüzünü görüp ne kadar kaba saba biriymiş diyebilirsiniz bazı maskeler düşüyor. Özünde iyi sandığınız kişinin öyle olmadığını da görebilirsiniz. Öte yandan bu yeni ay küslükler için bir barışma olabilir. Çok fazla ince düşünüp sık eliyebilirsiniz. Kendinizi mecbur hissettiğiniz ilişkilerde yıpranmalar olabilir.. Bazı keskin kararlar alanlar olacak. Ya tamam ya devam diye. Özellikle kendi haritanızda 13.derecede Terazi burcu hangi evdeyse o evin konularını daha yoğun çalışacaksınız. Kova burcunuz hangi evdeyse oradan size bir güzellik veya bir sıkıntı da verebilir. Oğlak burcunuz hangi evdeyse o evin konusuyla ilgili bir farkındalık değişim dönüşüm veya zorlanmalar olabilir. Mars Terazi de uzlaşmak ister kavga gürültü patırtı istemez uzlaşma anlaşma yolunu bulmak ister Türkiye 🇹🇷 için bazı siyasi, sanatçı önemli kişilerle ilgili bir takım şeyler duyulabilir. Özellikle yeni ay Türkiyenin haritasında 4.ev işaret ediyor. Toprak bütünlüğü, sınır, askeri olaylar, korunma barınma, sahip olduklarımız Ülkemizin Toprak bütünlüğü, iç kargaşa, şiddet, Terör saldırganlık gibi durumlar söz konusu olabilir.
  Yeni ayda burçlara göre etkisi
  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI :İkili ilişkilerde aceleci olmayın fevri kararlar almanız size pişmanlık verebilir. Daha sakin sabırlı ve uyum içinde olup öyle kararlar alın bu gerek ortaklık olsun gerek aşk konusunda dengeyi koruyun.
  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR iş konusunda yoğunluk var. Yakın çevre ile ilgili konular olabilir. Sağlığa dikkat evcil hayvanları olanlar onları ihmal etmeyin.
  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER Çocuklarınız ile zaman geçirebilir onların güzelliğine sevinebilirsiniz. Sanat gibi konularınız olabir aşkta eski flört ler dönüş yapabilir. Birlikteliği olanlar önemli kararlar alabilirsiniz.
  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER Aile sevdikleriniz kökler atarlar geçmiş çocukluk anılar yoğun olabilir. Kimileri ev dekorasyonu yapabilir. Ev ve ev ortamı badana evi dizime taşınmalarda olabilir.
  ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Biraz merak yakın çevre komşular kuzen kardeşler onlarla bir takım görüşmeler olabilir. Elektronik eşyalara dikkat ⚠
  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR Kendi çabanızla paranızı kazanıyorsunuz parasal olarak dikkat edin önemli değerli eşyalarınıza dikkat işinizde gözde ve başarılı cesur duruşunuz dikkat çekiyor.
  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER Yeni ay sizin Evinizde oluyor size yep yeni kapılar başlangıçlar fırsatlar sunacak ateşli cesur girişimler yapabilirsiniz. İlişkilerde dikkat rekabetten kaçının ufak tefek kazalara dikkat dış görünüşte değişiklik yapanlar var.
  AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER Algınız ve ruhsallığınız açılıyor. Kendinizle yüzleşme yapabilirsiniz bir şeyleri muhakeme yapanlar olacak. Biraz yorgun hissedebilirsiniz. Sağlığa dikkat bilinç altında dönüşümler olabilir. Dua meditasyon yapmak iyi gelecek.
  YAY VE YÜKSELEN YAYLAR Umutlar gelecekle ilgili hayalleriniz var onlar için mücadele edenler olacak. Dernek vakıf organizasyon gibi faliyetlerde bulunabilirsiniz. Kontrolsüz güce dikkat gergin ve huzursuz hissedebiliriz.
  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR statü değişikliği yükselme toplumda saygınlık eşiniz aileniz ile ilgili hassasiyet olabilir. Sınırı kuralcı tavrınız ile sevdiklerinizi incitmeyin. İmanınız ve yeni bir farkındalık olabilir. Bir yükselme söz konusu olabilir.
  KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR Kendinizi geliştirmek yurt dışı bağlantılar kuranlar olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz inanç ve kültürel değişime girebilirsiniz. Mesleğinizde daha aktif olacak ve kendinizi daha net ortaya koyacaksınız parasal olarak bir rahatlama söz konusu olabilir.
  BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR ortaklık ortak kazanç gelir gider, nafaka, kredi borç gibi konularınız olabir bazı anlaşmasızlık söz konusu olabilir krizler ve sizin iyi niyetinizi suistimal edenler olabilir. Fazla verici olmayın bu dönem kimseye borç vermeyin sağlıkla ilgili önemli operasyon geçirenler olabilir. Bu bir amaliyat olabilir. İhmal etmeyin sağlıklı güzel bir ömür dilerim.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL 🙏

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: