8 Temmuz Perşembe günü Ay İkizler burcunda seyrine devam edecek  Perşembe gecesi Ay Neptün zorlayıcı açısının etkisiyle iletişimde hassas enerjiler öne çıkabilir. Ay ile Merkür arasındaki kavuşum açısının etkisi ile sabah saatlerinde konuşma ve anlaşmalar için destekleyici etkisi olacak.  Saat 07:20 ile 16:51 arasında önemli kararlar ve işler için uygun zaman dilimi değil çünkü Ay boşlukta olacak. Ay akşam saat 16:51’de Yengeç burcuna geçiş yapacak. Venüs Uranüs karesi ilişkilerde ani bitişleri anlatabilir.. Şironun venüse güzel açısı ile belki de kangren olmuş bir ilişkinin sonlanması bazıları için bir kurtuluş olurken şifa ve güzel enerjileri de yansıtacak. Bazen Allah bizi kurtarır ama biz çok sonra farkına varırız. Enerjisi bitmiş birşeylerin sizi dibe çeken her ne ise belki de ondan kurtulup şironun venüse olumlu etkileşimi ile şifalanmanızı’ da anlatır.
Ay 16. 51′ de Yengeç 呂 burcuna geçiş yapacak. Daha çok Aile kavramı ev düzeni ev içinde dekorasyon, yeme içme, sevdiklerimize anaç olmanızı anlatır. Vatan, millet, Olarak’ta birlik beraberlik içinde olmamızı sağlar Aile büyükleriyle birlikte güzel zaman geçirmeyi de anlatır. Güneş ☀ yengeç 呂 burcunda ay da yengeç 呂 burcunda ve 10 temmuz’da yengeç burcunda yeni bir ay olacak kağıtları kalemleri hazırlayın dilekler niyetler güzellikleri yazın  buğday  mısır, nohut, fasulye ekin bir bitki toprağa ekin evinize bereket gelsin yazdığınız dilekleri dua kitabı içinde saklayın dolunayda yakın.

OLUMLAMA  Bu haftaki yeni ayın yenilikleri yeni başlangıçları bana ve sevdiklerime gelsin yeni enerjileri yengeç burcu yeni ayı bana, sevdiklerime, ülkeme, dünyama, sağlık güzellik huzur mutluluk bolluk bereket başarı aşk getirsin. Bütünün hayrına olsun şimdi ve her zaman ve öyle de oldu çok şükür Elhamdülillah

⚖ Teraziyi bozmayalım beni takipte olan ve bu enerjiyi aktif olarak kabul ettim diyenlere yolluyorum..

ŞİFANIZ OLSUN 

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: