27 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ AŞK GEZEGENİ VENÜS ♀ ASLAN BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK.
AŞK HAYATINIZA HER AN GİREBİLİR.
AŞKI ŞİMDİ HAYATINIZA ÇEKMEK İÇİN OLUMLAMA YAPALIM.
Evliliğinde aşkı tükettim diyenler bu olumlama evliler içinde geçerli evlilikleri daha sağlam mutlu bir şekilde sürdürmeleri için niyet edin.
Birlikteliği olanlar daha sağlam ve kararlı bir şekilde geleceğe mutlu huzurlu evlilikle taçlanması için niyet edin.
Kalbi boş hayatında kimse olmayanlar ruh eşinizi şimdi hayatınıza davet edin sizin için en hayırlısını seçin, dileyin, isteyin.
AKTİF OLARAK AKMASI İÇİN KABUL ETTİM DEMENİZ YETERLİ ❤️🙏❤️🙏
Her şey enerjidir. Niyetiniz neyse gerçekliğiniz ona doğru verilecektir. niyet etmeniz, niyetinizi içinizde merkezlemeniz önemlidir.
Bilinç altına kodlamaları yolluyoruz.
Bu olumlamayı 21 gün boyunca DNA oluşumu 21 gün sürmektedir.

Ben sevgiyi hak ediyorum

Tam hayal ettiğim aşkı yaşıyorum

Sevmeye ve sevilmeye hazırım

Ruh eşimle birlikte güzel bir yola
başladık.

AŞK :Geçmişteki aşk yaralarımı yeni gelen aşkla iyileştiriyorum. Ve onlara teşekkür ediyorum. Beni ruh eşimle buluşturdukları için.
Aşkta mutlu günler yakın. Allah’ın izni ve meleklerin yardımıyla Evrenden muhteşem aşk desteği alıyorum. Bu aşk ebedi beraberlik içinde bana doğru geliyor. Birlikte çok mutluyuz ve öyle de oldu

NİŞANLANMA :Aklımdaki kişi ile ve ruh eşimle mutlu bir bağlantılar kuruyorum. Onunla geleceğe dönük sağlam istikrarlı adımlar atıyoruz.
Yüzükler bizim birbirimize bağlı sevgi sembolümüz. Bu sevgi sembolü ile nişanlanıyoruz. Çok mutluyuz şimdi ve her zaman.

EVLİLİK 💒 ERİL DİŞİL ENERJİLER ALSIN. Hayalindeki gelinliği veya damatlığı giyiniyorum. Mutlu bir yuva kurmak hayalimdi ve şimdi o muhteşem hayalime kavuştum.
Peri 🧚‍♂️ kızı gibi gelinliğimle süzülüyorum. Bir prens 🤴 gibi prensesime 👸 kavuşuyorum. Evliliği mutlulukla, güzellikle, sağlıkla huzur ve bereketle hayatımıza alıyoruz ve evet diyoruz. Sevgimiz Aşkımız daim olsun. Mutluyuz şimdi ve her zaman.

YUVA 🏡 Önce Allah’ın izni ve meleklerin yardımıyla sevgili Başmelek Mikail sevgili Başmelek Raziel’i mutlu huzurlu bir Aile 👪 kurmama yardımcı olmaları için şimdi çağırıyorum.
ŞİFANIZ OLSUN 🙏 🙏 🙏

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: