Instachamp, MediaCat ve Instagram Türkiye ortaklığında gerçekleşen ve belirli tarih aralıklarında Instagram’da yer alan reklamların pazarlama iletişimi performansının değerlendirilip ödüllendirildiği bir yarışmadır. Instachamp’e ajanslar veya reklamverenler başvurabilir.

Yarışma jürisi MediaCat tarafından, birer MediaCat oluşumu olan Creative Society ve CMO Society üyelerinden seçilecek 21 kişiden oluşur. MediaCat, başvuru sahibi ajans veya reklamveren yetkililerinin kendi işlerini oylamasının önüne geçmek adına yarışmanın her döneminde jüriyi farklı isimlerden oluşturur.

Instachamp’te yarışan projeler Strateji, Yaratıcılık, Mecraya Uygunluk ve Sonuç kategorileri üzerinden değerlendirilir.

Yarışmaya dair tüm detaylar (başvuru tarihi, kazananlar vd.) her dönemin sonunda MediaCat ve MediaCat.com’da açıklanır.

DETAYLAR BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: