Milli ve manevî değerlerimizin ortak geleceğini tarihçilere ve konunun uzmanlarına bırakırken belirtmek istiyorum ki bizim vatan sevdamız her şeyden önce gelir. Bundan dolayı Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına saldırısını kınıyor, kardeşlerimiz olan Azerbaycan’ı destekliyorum.

Haksız yere başkalarının topraklarına, mal ve can güvenliğine kastedenler milletler nezdinde yargılanmalıdır.

Savaşın her türlüsüne karşıyım. Fakat söz konusu VATAN ise gerisi bütün kuraların tartışmaya kapalı olacağının bilinmesini isterim.

Ermenistan’ın yapmış olduğu hainlik tarihteki zulüm ve isyankârlık dile gelerek sorgulanmalı cezası verilmelidir.

Ermenilerin yapmış olduğu katliam ve soykırımlar, devlet arşivinden okuyabilirsiniz. “İndir”e tıklayınız.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

One thought on “CAN AZERBAYCAN…”

Bir Cevap Yazın