Loading

MAYIS MARS ASLAN BURCUNDA
10 temmuza kadar Mars Aslan burcunda seyrine devam edecek. Kendimizi gösterebilir, daha özgüvenli, cesur ve atak olacağımız zaman dilimine giriyoruz. 21 Mayıs’ta Aslan burcundaki Mars’ın Kova burcundaki Pluto ile karşıt açısı olacak Özellikle toplumda güç savaşları, hırs ve gerginlik yüksek olabilir. Bu açı birkaç gün sürecek. Öte yandan Jüpiter ile kare açısısı olacak. Jüpiter büyüteç görevi yapar, bir şeyleri fazla abartabiliriz. Kavga, öfke, yıkım gibi eylemlerden kaçının. Mars’ın Aslan burcu geçişi aslında güzel destekler verecek. Özellikle sanat, aşk, hobi, çocuklarla ilgili güzel girişimler olabilir. Gölge yanlarından uzak durun. Kibir, ego, gurur, kendini beğenmişlik, bunlardan kaçının. Doğru bir şekilde Mars’ın Aslan geçişini kullanırsanız liderlik, tanınma, yükseliş, alkış, gururlanma sizlerle olacaktır.

KOÇ: Aşk, hobi, sanat, çocuk ve yaratıcılık konularında mücadele verebilirsiniz.

BOĞA: Ev, aile, yuva, miras, söz, nişan, ev taşıma konularında motivasyon verebilir.Evde kesici aletlerle dikkat edin.

İKİZLER: Yakın çevre, kuzenler, kardeş, eğitim, kısa yolculuklar ve aracınız bunlarla ilgili konularınız olacak. Özellikle trafikte sakinliği koruyun.

YENGEÇ: Para kazanma konuları ile ilgili yeni motivasyonlar edinebilirsiniz. Kendi paranızı kazanmak için mücadele ettiğimiz işlerde başarılı olabilirsiniz. Aşırı harcamalardan uzak durun.

ASLAN: Mars sizin evinizde birçok konuda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Dış görünüşü değiştirebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, yeni bir anlaşma yapabilirsiniz, sahne sizde.

BAŞAK: Pasif agresif öfke çalışabilir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin, gizli düşmanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. Dua, meditasyon, yoga yapmak size iyi gelebilir.

TERAZİ: Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, önemli bir amaç uğruna mücadele edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde aktif olabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçiyorsunuz.

AKREP: Statü değişikliği, kariyerde kendinizi gösterme belki bir sahne ve spot ışıklar altında olabilirsiniz. Toplumda kendinizi daha iyi bir şekilde göstermek için mücadele verebilirsiniz. Kimileri evlilik kararı alabilir.

YAY: Yurtdışı konuları olabilir. Yükseköğretim, eğitimler, anlaşmalar, hukuk konuları olabilir. Belki önemli bir iş anlaşması, ticari konularda imza atanlar olacak.

OĞLAK: Rutin kontrolleri gözden geçirin. Miras, kredi, nafaka söz konusu olabilir. Ufak bir operasyon olanlar var. Cinsellikte yoğunluk olabilir. Sağlık olarak çok dikkat edin.

KOVA: Her türlü ikili ilişkilerde bir motivasyon harcıyorsunuz. Gerek ortaklık gerek evlilik, belki yeni bir iş peşinde mücadeleniz var onun emeğini alabilirsiniz. Aşkta, evlilikte sakinliği koruyun Mars öfke de verebilir. Abartılı gerilimelerden uzak durun.

BALIK: Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin. İşlerle ilgili yoğun tempo olabilir. Sanki arı gibi çalışıyorsunuz hiç durmaksızın. Kendinizi fazla yormayın. Kalple ilgili rutin kontrollerinizi gözden geçirin. Kimileri evcil hayvan edinebilir.

Astrolog Eylül Gökerk

Reklamlar

By Eylulastro

Astrologer. ⭐ Birth chart✨ instagram:Septemberastro Eylulastro@gmail.com

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: