Loading

5 Şubat’ta Aslan burcunun 16 derecesinde bir Dolunay gerçekleşiyor. Anın haritasında Başak burcunun yükseldiğini görüyorum. İş, hizmet, sağlık, başkalarına fayda sağlamak gibi verimliliklerin ön planda olabileceği bir Dolunay olabilir. Yükselen yöneticisi Merkür’ün Oğlak burcunda ve 4. evde olduğunu görüyorum. Ev, yuva, aile büyükleriyle iletişim ön planda olabilir. Merkür’ün Plüto’ya yaklaşan kavuşumuyla iletişimimizde ikna edici olabilir, farkındalıklarımızla zihinsel bir dönüşüm yaşayabiliriz. Dolunay’ın Aslan burcunda olması bize aşk, hobiler, sanatsal yaratıcılık ve sahnede olma temalarında güç verebilir. Duygusal olarak bu alanlarda tatminlik sağlamak istesek de Dolunay’ın apexinde bulunan Uranüs ile duygusal dengesizlikler ve beklenmedik olaylar yaşayabiliriz. Egolarımıza ve güç mücadelerine dikkat edelim. Mars’ın Venüs ile olumsuz açısıyla ilişkilerde çatışmalar yaşayabilir ve maddi konularda mücadele edebiliriz. Chiron’un Juno ile kavuşumuyla evlilik, ortaklık gibi konularda yara alabileceğimiz gibi başkalarına da şifa verebileceğimizi gösterir. Başka ruhları iyileştirirken dolaylı olarak kendi ruhumuzu da iyileştireceğimizi unutmayalım. Farkındalıklarla dolu bu Dolunay’da edindiğimiz her farkındalığın bizi ruhsal benliğimize daha çok yaklaştırmasını diliyorum. Ruhumuza yakışır bir Dolunay olsun.
KOÇ: Dolunay’da yaratıcılığınız artabilir, hobilere ve eğlenceye yöneldiğiniz bir zaman dilimi olabilir. Bazılarınız çocuk sahibi olabilir. Partnerinizle ilişkinizde bir tamamlanma veya farkındalık yaşayabilirsiniz. Özellikle maddi olarak beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Zevkleriniz için para harcadığınız bir zaman dilimi olabilir. Yeteneklerinizi para çevirebilirsiniz. Tabi kripto gibi sanal paralarla uğraşınız varsa bu dönem dikkatli olmanız faydanıza olabilir. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
BOĞA: Dolunay’da taşınma, ev alma-satma, ev içinde tadilat veya aile büyükleri konularınız gündeminiz de olabilir. Bazı tamamlanmalar ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. İş, kariyer, dış görünüşünüz, evliliğiniz gibi birçok alanda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kadersel olaylar yaşayabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
İKİZLER: Bu Dolunay’da kardeş, kuzen veya yakın akrabalarınızla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sosyal medya, ticaret, araba alım ve satım konularınız varsa gündeme gelebilir. Seyahat edebilir, yeni bir eğitime başlayabilir, yakın çevrenizle iletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir dönem olabilir. Özellikle bu dönem bilinçaltınızda bastırdığınız bazı duygular gün yüzüne çıkabilir, sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
YENGEÇ: Bu Dolunay’da finansal konularınız gündemde olabilir. Kazançlarınızda gelir artışı olabilir veya başka işlerden ek gelir elde edebilirsiniz. Harcamalarınızı gözden geçirebilirsiniz. Manevi değerlerinizin artacağı, yeteneklerinizi keşfettiğiniz bir süreç olabilir. Özellikle bu dönem arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilişkinizde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
ASLAN: Dolunay burcunuzda! Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzü veya tarzını değiştirmek isteyebilirsiniz. İş, kariyer, aşk ve birçok konuda yaşamınızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sahnenin kralları ve kraliçesi siz olacağınız için dikkat çekeceğiniz bir Dolunay olabilir. Kendinize yoğunlaşabilirsiniz. Özellikle iş-kariyer konularında beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
BAŞAK: Bu Dolunay’da arkanızdan dönen bazı saklı konuları öğrenebilir, gizli düşmanlarınızla yüzleşebilirsiniz. Korku, endişe gibi olumsuz enerjilerden arınmanız ruhsal açıdan güçlü olmanıza yardımcı olabilir. Dua, meditasyon veya yoga gibi spiritüel konulara yönelebilir ve bu alanlarda kendinizi şifalandırabilirsiniz. Özellikle bu dönem eğitim veya yurtdışı konularında beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
TERAZİ: Bu Dolunay’da sosyal çevreniz ile ilgili bazı tamamlanmalar veya farkındalık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkinizde iletişim problemlerine dikkat etmelisiniz, yoksa bazı anlaşmazlıklar olabilir. Hayallerinizi ve gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Özellikle bu dönem eş, ortak ve başkalarının parasında ve bazı krizli olaylarda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
AKREP: Bu Dolunay sırasında iş veya kariyer konularında tamamlanmalar veya bitişler yaşayabilirsiniz. Çalışmanız toplum tarafından görülebilir. Hayatınızda bir statü değişikliği olabilir. Bu kariyer haricinde evlilik gibi de olabilir. Özellikle bu dönem evlilik, ortaklık veya boşanma gibi beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
YAY: Bu Dolunay ile yurtdışı seyahatine çıkabilir, bir eğitime başlayabilir veya yabancılarla ilgili konularınız gündeme gelebilir. Bunlarla ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Özellikle bu dönem sağlık ve iş konularında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
OĞLAK: Bu Dolunay ile eşin veya ortağın kazançları, miras, kredi, borç konuları gündeminize gelebilir. Gelir ve gider hesabı yapabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Özellikle bu dönem çocuklarınız veya flörtünüzle ilgili beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
KOVA: Bu Dolunay’da evlilik, ortaklık konularında bir değerlendirme yapabilirsiniz. Kimileri evlilik haberi alırken, bazılarında boşanma muhtemel olabilir. Bazı tamamlanmalar ve farkındalıklar yaşayacağınız bu süreçte ani olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle ev, aile, yuva ve aile büyükleri konularında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim.
BALIK: Bu Dolunay’da sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, meslek hayatınızla ilgili bazı tamamlanmalar veya farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Meslek veya görev değişikliği olabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Özellikle bu dönem kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle iletişim konularında beklenmedik durumlarla karşılaşabilir, ani bir seyahate çıkabilirsiniz. Dolunay’ın ışığıyla ruhunuzun da aydınlanmasını dilerim. ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: