Loading

AY BAŞAK ♍ BURCUNDA
Titiz, analiz, detaycı bir o kadar iş kolik olsun
Gerek evinizde gerek iş yerinizde sıkı tempo bizleri bekliyor.

KOÇ BURCU  Rutin işlerle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Evcil hayvan edinebilirsiniz.
Bedeninizi çok yormamaya, dinlenmeye de özen göstermelisiniz.

BOĞA BURCU : Sanatsal yaratıcılığınızı ön plana çıkaracağınız, flört etmekten keyif alacağınız bir süreç olabilir.  İlginizi çeken konularla ilgilenerek güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU :Ailenizle vakit geçirebilir, evinizde temizlik yapabilirsiniz. Aile büyükleriyle bir arada olduğunuz bir zaman dilimi olabilir.

YENGEÇ BURCU :Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle zaman geçirebilir, eğitimlerinize yönelebilirsiniz. Kısa seyahatlere çıkanlar olabilir.

ASLAN BURCU :Maddi konularda beklediğiniz bir para varsa elinize geçebilir, maddi gelirlerinizde artış olabilir.  Uğraştığınız bir hobinizi paraya çevirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU :İNzivadan çıkıp, kendinizi gösterebilir ve yeteneklerinizin farkına vardığınız bir süreç olabilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz

TERAZİ BURCU :bilinçaltınızın yoğun olacağı bir süreç olabilir.  Kaygı, korku gibi negatif duygulara dikkat edin, daha iyimser bir şekilde düşünmeye çalışın.

AKREP BURCU :Hayallerinizi gözden geçirebilir, dernek, vakıf gibi sosyal platformlarda görev alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz.

YAY BURCU : Statü değişikliği veya  mevkinizin yükselmesi olabilir.  Kariyer konularına yoğunlaşabilirsiniz. Evli olanlar eşleriyle birlikte bir davete icabet edebilir.

OĞLAK BURCU :Eğitim, yurtdışı, basın, yayın ve medya konuları gündeme gelebilir. Ufkunuzu geliştirebilir, yeni bir vizyon katabilirsiniz hayatınıza.

KOVA BURCU : Duygu krizlerine dikkat etmelisiniz, okült konularla ilgilenebilir ve derin araştırmalar yapabilirsiniz. Miras, siğorta, kredi, nafaka, konuları olabilir.

BALIK BURCU :Evlilik, ortaklık ve varsa dava, mahkeme konularınız varsa gündeme gelebilir. Her türlü ikili ilişkilerde aşkta ortalıkta evlilikte arkadaşlıkta bir uzlaşma veya tamamlama olabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #astrolog #horoskop# #yeniay #güzellik

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: