Loading

20 AĞUSTOS MARS İKİZLER ♊ BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK.
Eylemlere dikkat ⚠
İkizler burcunun gezegeni Merkür iletişim anlaşma ve ikizlerin bulunduğu ev yakın çevre, kuzenler, kardeşler, eğitim, aracınız, kısa yolculuklar ticari konular bunlarla ilgili gelişmeler olabilir. Sözleriniz bir keskin bıçak da olabilir. Karşıdakini kırabilir veya kırılabilirsiniz. Mars motivasyonu hızlı olur burada girişimlerinizde aceleci olabilirsiniz, pratik olabilirsiniz,öğrenme ve öğretme konusunda girişken olabilirsiniz. Ticari konularda daha girişimci olacağınız bir zaman dilimi. Düşünmeden konuşup pot kırabilir, fikir çatışmalarına ve sürtüşmelere girebilirsiniz.
Dikkat edilmesi gereken bir zaman dilimi. Aracınız varsa aracınızda sıkıntılar olabilir. Trafikte kazalara dikkat trafikte tartışmalardan kaçının. Özellikle kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevreniz bunlarla ilgili sıkıntılar olabilir. veya onlarla birlikte güzel faliyetlerde bulunabilirsiniz.
Eğitim konusunda daha hareketli bir döneme giriyorsunuz. Motivasyonunuz daha yüksek olacak. Yolculuklar yapabilirsiniz. Kısacası Mars İkizler de haber, medya, yayın,, trafik, araçlar iletişimler, dedikodu
bunlarla ilgili yoğun gündemler olabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #dolunay #terazi #koçburcu #ikizler #mars #uranüs #venüs #iletişim #farkindalik

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d