Loading

Ey, açan çiçeklerin kokusunu güzel koklayanlar, kötü günleri güzel yad edenler, dertleri gülümseyişle anlatan, acıyı yüreğinde saklayanlar, evlatlarını bekleyen anne babalar, anne baba özlemi ile yalnızlığa terkedilenler, imtihanı çeşit çeşit olan din kardeşlerim!
Her şeyi güzel yorumlayan, acısıyla tatlısıyla bayramı yaşayan, Ey güzeller güzeli tatil ehli ve geçim sıkıntısını bir şekilde hayra yoran YÜCE INSANLAR VE DEĞERLI İSLAM KARDEŞLIĞI, HERKESİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN! NICE GÜZEL BAYRAMLARA KAVUŞMANİZ DUALARIMLA İYİ BAYRAMLAR DİLERİM…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: