Loading

13 HAZİRAN ÇARŞAMBA OĞLAK BURCUNDA DOLUNAY 


Ay oğlak burcunda daha ciddi disiplinli, kararlı ve yoğun olacağımız enerjiler barındırıyor.
Ay dolunay’a doğru gidiyor biraz gergin, stresli, sinirli olabiliriz öğleden sonra oğlak burcundaki ay’ın Boğa burcunda’ki uranüsle güzel etkileşimi olacak hızlı ani kararlar alabilirsiniz bu iş, kariyer ve finansal olabilir.
Kova burcundaki Satürn ve İkizler burcundaki Venüs ile güzel etkileşimi olacak ilişkiler, ortaklıklar için güzel destek verecek daha sağlam ve kalıcı işler için adımlar, ve imzalar atanlar olacak aşkta ve finansal konularda güzel enerjiler barındırıyor. Akşam saatlerinde oğlak burcundaki Ay’ın yengeç burcundaki güneşle karşıt açısı olacak ve dolunay  meydana gelecek pluton etkisi yüksek olan bu dolunay ani dönüşüm, kararlar, farkındalıklar, sonlanmalar, bitişleri de tetikleyebilir. İş kariyer konusunda hızlanmalar, İnişler, çıkışlar olabilir. Toplum ve statü insanların sizi nasıl gördüğü iyilik ekenler iyiliği yükselerek statü değişikliği kademe atlama da olabilir. Özellikle bu dolunay gelecekle ilgili şekillendirme meydana getirecek, otoriter kişiler aile, şirketler, iş statü, ev yuva, vatan millet bunlarla ilgili değişiklikler, kararlar, ani iflaslar, tanınmış büyük kişilerin ani kaybı da olabilir. Aile büyüklerinin sağlığına dikkat. Trafikte dikkat düşmelere kazalara, dişler, kemikler, eklem, diz, bacak, cilt bunlarla ilgili kontrolleri gözden geçirin.

OLUMLAMA
Mesleğimde tatmin edici bir şekilde kolaylıkla ve sevgiyle terfi etmeye niyet ediyorum. Hayatta ve insanlardan ne kadar aldığım değil, hayattan ve insanlara ne kadar katkı sağladığımın önem kazandığı bir frekansa geçiyorum. Teşekkür ediyorum.
Kendimi para enerjisini frekansına uyumlanıyorum. Kendimi şimdi bolluk ve bereket enerjisine açıyorum. Teşekkür ediyorum

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: