MERHABALAR
Ay boğa burcunda seyrine devam ediyor, konfor rahatlık  kendinizi bugün şımartabilirsiniz  İştahımız açık olabilir. Başladığınız diyete bugün ara verebilirsiniz. Bugün daha çok keyifli şeyler yapmak isteyebilirsiniz boğa ♉ hayatın keyfini alan damak tadı kuvvetli olan bir burç boğa öte yandan boğazı da anlatır sıcak soğuk karıştırıp boğazınıza rahatsızlık vermeyin, boğalar sesleriyle bilinir kadife seslidirler o güzel sesiniz yaz günü kısılmasın. Özellikle soğuk içecek, yiyeceklere dikkat ⚠ boğazımız hassas olur.

Bugün gezegenlerin dizilimi gerçekleşiyor bu dizilim en son 2004 yılında gerçekleşti, ve o günler ne yaşadınız neyi yarım bıraktınız gerek dünyaca gerek kişilerin bire bir yaşadığı olayların, bir nevi fragmanı veya perde kapanması da diyebiliriz.

Akşam üzeri boğa burcundaki ay ve uranüs’ün kavuşumu olacak ani beklenmedik olaylar, hareketler, şoklar veya sürprizler de olabilir. Ani dürtüsel hareketlerden kaçının ay duyguları anlatır. Uranüs asi çocuk burada size sürpriz de yapabilir. Şaşırtabilir de, üzebilir de aniden gelecek güzellikleri yolluyorum.

Aktif hale getirin kabul ettim demeniz yeterli

OLUMLAMA
Hayatım refah ve bolluk içinde
Ani sürprizlere açığım
Para, aşk iş sürprizleriyle karşılaşıyorum
Evren benim mutluluğum için çalışıyor
Tekamülle huzur içinde ilerliyorum
Ben sağlıklıyım, güçlüyüm, başarılıyım
Yaradana ve tüm meleklere Teşekkür ederim
    
.
ŞİFANIZ OLSUN

ASTROLOG YAZAR :SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: