DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
YENGEÇ 呂 BURÇLARI
GÜNEŞ YENGEÇ 呂 BURCUNDA
刺呂刺呂刺

Yengeç burcu ve burçlara etkisi. 20 Temmuz’a kadar geçerli.
Güneş sizin Evinizde sizi parlatıyor, bir gündeminiz var çevrenizdeki insanlara bir haberiniz olacak, bu bir evlilik kararı olabilir, yeni bir iş başlangıcı kimileri dış görünüşte değişiklik yapacak beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. Bu kimileri için yurt dışı seyahatler olabilir, kimilerinin eğitimiyle ilgili gündemlerimiz olacaktır. Uzak seyahatler yurt dışından gelen olabilir. Ev değişikliği yapanlar olacak maddi manevi konularınızda güneş size destek verecek sağlık olarak ta bir şifalanma söz konusu, kimileri anne, baba oluyorum diyebilir. Sürprizlere açık olun
Nice mutlu senelere
     

YÜKSELEN KOÇ : Aile ev konularınız olabilir kimileri ev değişimi yapabilir tadilat dekor işler olabilir. Ailede sevinçli haberler alabilirsiniz.
    
YÜKSELEN BOĞA : Yakın çevre kardeşler kuzenler gündemde olabilir. Kısa seyahatler olabilir aracınızla ilgili gündemler olabilir. Eğitimle ilgili konularınız olabilir.
YÜKSELEN İKİZLER: Para konusunda aktif olacaksınız. Kendi paranızı kazanma kimileri kendi işini kurabilir. Para birikimi olabilir konunuz para.
YÜKSELEN YENGEÇ: Yeni atılımlar yeni başlangıçlar imzalar söz konusu olabilir.
YÜKSELEN ASLAN: Biraz kendinizi çekebilirsiniz kendi başınıza kalabilirsiniz. Doğa meditasyon yapmak size iyi gelecek. Gizli saklı düşmanların gerçek yüzünü görebilirsiniz.
YÜKSELEN BAŞAK: Arkadaşlarla bir araya gelip faaliyetlere katılabilirsiniz. Organizasyonlarda yer alabilirsiniz.
YÜKSELEN TERAZİ: İş kariyer statü konusunda yeni kapılar açılabilir toplumda bir tanınırlık bir yükselme söz konusu olacaktır.
YÜKSELEN AKREP: Yurtdışı yabancılar yeni yerler yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Uzak yollardan gelenler olabilir.
YÜKSELEN YAY: Alacak verecek miras konuları olabilir. Ortaklık ya da işten gelen bir para gündemleri olabilir.
YÜKSELEN OĞLAK : İkili ilişkiler ortaklık eş bunlarla bir başlangıçta yapabilirsiniz. İş aşk konularında hareketlenmeler olabilir.
YÜKSELEN KOVA: Yoğun bir iş gündemine gireceksiniz. Gündelik işler rutin işler yoğun olacak.

YÜKSELEN BALIKLAR : Gündeminiz çocuklar aşk sanat hobi olacak

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: