Loading

Devrim AKTÜRK

 Antalya’da Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile GSB’den Uluslararası Genç İletişimciler Forumu ikinci günüyle devam ediyor.

13 ülkeden ve 42 farklı üniversiteden 100’ün üzerinde iletişim fakültesi öğrencisini ağırlayan Uluslararası Genç İletişimciler Forumu ikinci günüyle devam ediyor. Gençlerin iletişim alanının uzman isimleriyle buluşturulması, öğrencilerin mesleki alandaki teorik ve pratik bilgilerinin geliştirilmesi hedeflenirken, forumda birbirinden önemli ve özel etkinlikler de gerçekleşiyor.

Bugün Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, gençlere “Türkiye İletişim Modeli”ni anlatacak.

11 Mayıs’a kadar sürecek olan Forum’da önemli çalışmalara imza atılacak.

Dün ise öğrenciler program kapsamında Kaleiçi, Yivli Minare, Şehzade Korkut Cami ve Yat Limanı gibi Antalya’nın tarihi noktalarını ziyaret ederken, konser, spor ve sinema gibi sosyal ve kültürel aktivitelere katılacak.

Etkinliklerle birlikte 6 gün sürecek program sonunda genç iletişimcilere katılım belgeleri verilecek.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d