Loading

MARS ♂ VENÜS ♀ KOVA ♒ BURCUNDA
6 Nisana kadar venüs’ün kova burcunda 14 Nisana kadar Mars kova burcunda oluşu ile
aşkta ve parada biraz zorlanmalar olabilir. Kovada kişiler daha özgür olmak isteyebilir. Aşkta bağlanmak istemez daldan dala atlayanlar olabilir. Dikkat ⚠ diyoruz var olan ilişkilerin sarsılması söz konusu olabilir. Venüs Marsın da bir arada oluşu kadın-erkek ilişkilerinde inatlaşmalar, savaş, barış bir küs bir barış enerjiler arasında gel gitler olabilir. Kimileri arkadaşlarla daha çok zaman geçirebilir. Buda kıskançlık sebebi olabir. Tabi bazıları için de gerçekten aldatma aldatılma söz konusu olabilir. Mart ayının sonunda Satürn’ün de etkisi ile ciddi anlamda bitişler de olabilir. Ani evlilik kararı alanlar da olabilir. Nisanın ikinci haftasından itibaren ciddi yağmur, kar,sel gibi konular olabilir. Toprakla ilgili konular toprak kayması doğal afetler olabilir. Marsın ♂ kovada oluşu bazı protestolar insanların sesinin çıkması bu tür haberler duyulabilir. Kova burcunun özelliği, uzay, uydular, arabalar, elektronik araçlar bunlarla ilgili bir takım konular gündeme gelebilir. Marsın ♂ 14 Nisana kadar kova da oluşu kişilerin kendileriyle ilgili konularının harekete geçireceği bir dönem özellikle iş, kariyer konusunda daha ısrarcı, baskıcı durumlar barındırıyor. Entelektüel konular ön plana çıkıyor. Havacılık, uçak, uzay bilim, teknoloji bunlarla ilgili konular gelişmeler var. Venüs ♀ Mars ♂ kovada aşkı da tetikliyor. Mart ayının son haftası başlatılan ilişkiler uzun vadeli sağlam ciddi ilişkiler söz konusu olabilir.
Kısacası denemediğinizi denemek, dış görünüşte farklı giyim tarzı, değişim, dönüşüm, özgürlük, kafa dengi biriyle belki de dünyayı gezme planı yapanlar olacak.
Mars venüs ♀ kovada farklı yenilikçi gezegeni Uranüs boğa burcunda kimileri için ev, arsa alma parayla ilgili önemli atılımlar yapanlar da olabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#venüs #mars #uranüs# #koçburcu #kovaburcu #kovaerkeği #kovaburcu

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: