Loading


Ay koç burcunda seyrine devam ediyor.
Ay’ın koç’ta oluşu daha enerjik, canlı, hızlı, sabırsız, girişken olabiliriz. Oldukça güdüsel olup, olaylar karşısında fazla fevri olup harekete geçmeyi de anlatır. Daha kararlı, cesaretli birazda savaşçı yönlerimiz ortaya çıkabilir. Hayatı daha coşkulu ve doyasıya yaşamak isteyebiliriz kolay kızıp ama kinci olmayan da bir tarafı vardır.

Fazla cesaretli olup gözünü karartabilir.asabileşmelere dikkat ⚠ bundan dolayı sinirler gergin olabilir kavga öfke ortamları oluşabilir tartışmalardan kaçının. Öğlen saatlerinde Ay’ın Satürnle güzel etkileşimi olacak. Yaşça büyük kişilerin desteğini alabilirsin. Sosyal konular, insan hakları özgürlük  bunlarla ilgili bazı adımlar atanlar olacak. Akşam saatlerinde güneş ☀ Jüpiter Balık burcunda kavuşum yapacak. Bize şifa verecek, gerek ruhsal olarak, gerek bedensel olarak, para, aşk, iş, kariyer, aile  bir çok konuda  güzel desteği ve enerjileri olacak. Özellikle cumartesi akşamı dua dilek meditasyon yapmak çok iyi gelecek şans fırsatlar gezegeni Jüpiter güneşin kavuşumu ile kimilerini yep yeni bir işe yükselmeye başarıya taşıyacak. Akşam saatlerinde Ay’ın Merkürle güzel etkileşimi olacak iletişimlerde anlaşılma kendinizi net ifade edeceksiniz. Karşınızdaki insanlarla karşılıklı anlayış hoş görü sayesinde bir çok konuda çözüm odaklı güzel adımlar atanlar olacak. İş konusunda veya aşkla ilgili tamamlanmalar olabilir. Pazar günü venüs ♀ ve Mars burç değiştiriyor. Kova burcuna geçiş yapacak.

Venüs ♀ kovada daha özgür olmak ister. Arkadaşlığa önem verir.
Mars ♂ kovada değişime açıktır. Gücünü özgürlük  aramak için kullanır. Farklı hareket eder. Mucit olur. Her türlü zorluğu yener. Bağımsız savaşıdır. İdileri uğruna savaş vermekten çekinmez.

Demekki önümüzdeki haftalarda özgürlük, insan hakları, dayanışma bilgelik yenilik ve hürriyet gibi konularda yoğunluk olacak bunlarla ilgili konular sesler ayak sesleri duyulabilir.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog #merkür #aşk# #venüs #mars #uranüs# #kova #balık #güneş #koç #kova

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: