Loading

11 MART CUMA AY YENGEÇ BURCUNDA


Ay sabah erken saatlerinde ikizler ♊ burcundan çıkıp boşlukta ilerleyecek önemli işler, kararlar için ay’ın sabah saat 10 25’te  yengeç 呂 burcuna geçmesini bekleyiniz. Ay yengeç burcunda çok rahat eder. Çünkü kendi evi nasılki, biz misafirliğe gidip geldikten sonra kendi evimizde rahat konforu hissediyorsak ayda şimdi tam da bu kıvamda kendi evinde huzurlu rahat, yemek yapmak sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek,ruhsal ve manevi olarak yaşam alanımızda sevdiklerimizi koruyup kollamak  bu yoğun enerjiyi hep beraber iki gün hissedeceğiz.
Ayrıca  ev,emlak,alım ,satım ,ticaret konusunda sizleri destekliyor olacaktır.

Bilhassa çoçuklara daha çok yakınlık duyabilir,onlarla sohbet ederek ,onları önemsediğimizi ve çok sevdiğimizi hissettirebiliriz.

Öğleden sonra ay’ın balık burcunda’ki Merkür’ün etkileşimi olacak iletişimlerde, yapacağınız işlerde, sosyal çevrenizde daha duyarlı ve güzel anlaşmalar ve aileden gelen güzel iletişimler devrede olacaktır.

Ailenizle birlikte aktiveler yapabilir onlarla birlikte zaman geçirebilir daha çok onların dertlerini dinleme, veya sizin onlarla birlikte paylaşacağınız konular olabilir. Sıcak ortam iki gün aile kavramı içinde olacak güzellikle.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog #merkür #aşk# #ay #mars #balıkburcu #sevgi #yengeçburcu #astrolog #merkür #koç #koçburcu #boğa #boğaburcu

Reklamlar

By Sevil Sevil Duru Görü

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d