Devrim Aktürk

Erzurumlu genç milli sporcu Furkan Akar, 2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil etmek için Çin’e uğurlandı.

Son aylarda Erzurumlu sporcular başarılarına başarı katarken, 19 yaşındaki genç milli sporcu olan Erzurumlu Furkan Akar, 2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda Short Track branşında ülkemizi temsil etmek için Çin’e uğurlandı.

“YOLUN BAHTIN AÇIK OLSUN EVLAT”

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda ülkemizi Short Track Branşında temsil edecek olan ilimiz sporcusu Furkan Akar’ı Erzurum havalimanından Çin’e uğurladık. Yolun bahtın açık olsun evlat sonu madalya olsun inşallah. Furkan Akar ve antrenörümüze Kış Olimpiyatlarında başarılar dilerim.” ifadesini kullandı.

“BAŞARILAR FURKAN”

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “2022 Pekin Kış Olimpiyatları’nda ülkemizi Short Track Branşında temsil edecek olan Furkan Akar’ı görkemli bir şekilde Çin’e uğurladık. İl Müdürümüz Birdal Öztürk de uğurlama törenine katıldı. Başarılar Furkan yolun açık olsun.” ifadesi kullanıldı.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: