Devrim AKTÜRK

Yayınladığı kitaplar ve yazdığı şiirlerle bilinen Yazar Nurullah Genç, Erzurum’da sevenleriyle buluştu.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi bir başarıya daha imza attı. Türkiye’nin bilinen ve sevilen isimlerini Erzurum’a getirip, düzenledikleri organizasyonlarla bilinen Kent Konseyi Gençlik Meclisi, dün de önemli bir konuğu ağırladı. Türkiye’de yayınladığı kitaplarla ve yazdığı şiirlerle bilinen Yazar Nurullah Genç, dün Erzurum Milli İrade Salonu’nda sevenleriyle buluştu. Yüzlerce kişinin katıldığı konferansta Genç, “Başarı Bedel İster” konulu konferansı düzenledi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Gençlik Meclisi olarak Nurullah Genç ile ‘Başarı Bedel İster’ konulu konferansta bir araya geldik. Programa katılımlarından ötürü Genel Sekreter Zafer Aynalı, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Engin, Bilim ve Sanat Şube Müdürü Ziya Kibar’a teşekkürü borç biliriz. Erzurum Gençlik Meclisi, 4. gençlik buluşması.” ifadeleri kullanıldı.

Reklamlar

By devrimaktrk

Gazeteci ve Araştırmacı @hivru.kitap'ın Yazarı Sanal Azrail, Hivru, Ali Gaffar Okkan Filmleri'nin Yönetmeni @bilinc6fanzin'in İmtiyaz Sahibi Ata Üni./İ.F./RTS📻 📺

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: