Loading

13 ARALIK PAZARTESİ
Koç burcunda ilerleyen ay bize daha enerji ve canlılık verecektir. Hızlı girişimler yapabilir, biraz sabırsız olabiliriz. İş ve özel ilişkilerde daha cesur girişken olabilir. Hırslardan uzak durmakta fayda var.
Mars ♂ AKREP 🦂 burcundan ayrılıp Yay 🏹 burcuna geçiş yapacak 24 ocağa kadar yay burcunda olacak.kişi Daha cesur ve girişimlerde olur. Oldukça cesur davranır bir savaşçı gibi hissedebiliriz dünyayı gezmek ister uluslar arası işlerde gücünü gösterir. Başarılı olur. Felsefe, dini manevi konularda girişken olabilir. Motivasyonumuz daha güçlü olabilir. Bazı riskler alabiliriz seyehatlar, hukuk konuları spor eğitim daha hırslı girişimlerde daha aktif olabiliriz Ateş elementi olan yay ve aynı element olan Mars ♂ daha hırslı, tutkulu cinsellik olarak baskın bir enerji verebilir. Ufak tefek kazalara dikkat ⚠ iletişimlerde sakinliği koruyun stres ve öfke patlamalarına dikkat. Yeni başlangıçlar yapanlar olacak bu bazılarına güzel fırsatlar cesaret verecek kazançlı karşı işler içinde adımlar atanlar olacak.
Akşam saatlerinde Merkür Yay 🏹 burcundan ayrılıp oğlak ♑ burcuna geçiş yapacak 2 ocağa kadar Merkür oğlak burcunda Eğitim, iletişim, basın yayın, ulaşım, yakın akrabalar, kardeşler, yazılı sözlü işler, trafik ve ticareti temsil eden gezegenimiz Merkür, ciddi mesafeli, ayağı yere sağlam basan sabırlı kurallara önem veren, gerçekci, mantıkçı,gelenekçi otoriter öncü burcumuz Oğlak’ta 2 Ocak 2022 tarihine kadar transitine devam edecek.
Bu dönemde iletişimlerimiz ciddi mesafeli ve bakış açımız daha mantıksal ve gerçekçi olacaktır.
Ticari konumları olan kişiler için verimli bir dönem olup ciddi kararlar alınabilir (Venüs Retro’suna dikkat) gelecekle ilgili daha sağlam kararlı adımlar atmayı anlatır. Daha kararlı olacağımız bir zaman dilimi belki biraz yavaşlamalar olabilir. Ama iletişimler gerçeklik üzerindedir. Yapamayacağı işleri konuşmaz dile dahi getirmez, inandırıcı gerçek bir iletişim olur. Bir fikre konsantre olup, onu temelden projelendirmeyi başarır. Sistemli düzenli ve hedefe odaklı bir zihin yapısı vardır. Aklına takılanları zaman alsa da çözüme ulaştırır. Başarılı olur.
KOÇ 🐏 burcundaki ay gece yay burcundaki güneşle güzel etkileşimi olacak Neşe huzur ve iyimserlik yoğun olacak.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

yay #uranüs #astrolog#horoskop #oğlakburcu #astrolog #horoskop# #yeniay #güzellik #aşk #melek# #DÜNYA #ÇOCUKLAR #GENÇLER# #karma #kader #tatlı #mars #uranüs ##güzellik

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: