6 Kasım Cumartesi itibariyle Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak ve 24 Kasım’a kadar sürecek olan bu dönemde düşüncelerimizde daha kararlı, tutkulu ve derin olabileceğiz.

Merkür’ün akrep burcuna geçişi ile daha içe dönük, gizli saklı şeylerin peşine düşen, daha kolay konsantre olabilen,  öte yandan derin çalışan bir zihni gösterir. Kişi kelimelerin arkasındaki gerçekleri farkeder. Yeri geldiğinde sözlerini silah gibi kullanır. Sezgilerini kullanarak aklını ve mantığını kesinleşirir. Açık sözlü ve maksadını ortaya koyar merakını gizlemez akıllı sorularla bir dedektif gibi olayları ortaya çıkarır. Odaklanma gücü gelişmiştir. Kolay kolay dağılmaz.

GÖLGE YANLARI : Her şeyin altında bir şey atar karşı tarafa zarar verip vermediğini düşünmüyebilir. Gerçekleri gizlemek için fazla suskun kalabilir. İçine attığı düşünceler sebebiyle ağrasif olabilir. Olaylara sezgisel değil, mantığıyla yaklaştığında iletişim sorunları çözülecektir.

HAFTA SONU
Ay Yay burcunda ilerleyecek, sosyal olabilir ve sevdiklerimizle keyifli zamanlar geçirebiliriz. Yolculuk planları yapabilir, yeni yerler keşfedip yeni insanlarla tanışabilir, yeni bilgiler öğrenebilir ve spora ya da bir hobiye başlayabiliriz.

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

#astroloji #tarotfalı# #astrolog #merkür

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: