GÜNAYDIN MELEKLERİM.

4 ARALIK YAY BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI bütünün hayrına olacak şekilde sağlık, güzellik, barış, huzur, sukinet, bolluk, bereket, aşk, sevgi, iyilik diliyorum sevdiklerimi koru beni koru hayatımın akışı sadece Yüce Allah’ın elinde tevekkül ediyorum Rabbim ve melekler bizimle sevdiklerimizle birlikte.
Güneş tutulması ile yeni bir ay’ın başlangıcı diliyorum herkese yenilik güzellik getirsin. Ama Marsın ♂ başrolde oynayacağı, bu tutulmada sakinliği koruyun ağızdan çıkan sözlere dikkat ⚠ özellikle trafiğe Mars ♂ huysuz bir çocuk gibi ortalığı karıştıracak biraz iç dış gündemler olabilir. Askeri olaylar duyulabilir. İnsanların kavgaları durduk yere saldırılar gerginlikler Özellikle karşınızdaki insanlarla iletişimlere dikkat ⚠ bu eşiniz, sevgilimiz, anne, baba, patron, arkadaş burada bazı ipler gerilebilir. Bu tutulma satürn, pluto ile de etkili aile büyüklerinin sağlığına dikkat.
Doğal afetler, bu gerek havadan gelen rüzgar, sis, bulutlar, deniz taşmaları, depremler,
Allah Esirgesin diyelim
Ama unutmayın her yemeğin üstüne bir de tatlı yenir. Demekki bazı sıkıntıların ardından sürprizler yenilik güzellikler de geliyor.
🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏

OLUMLAMA
Yeni ay’ın güzelliğini görüyor ve kabul ediyorum.
Başarının anahtarı bu yeni ayda gizli yükselmemi sağlayacağını bilmemin huzuru ve farkındalığı içerisindeyim.. Miyadı dolmuş beni dibe çeken tüm enerjileri, korkuları, umutsuzlukla başarısızlıkları, kötü huyları bu tutulmaya bırakıyorum.
Hayatıma kocam bir yer açıyorum yep yeni enerjiler güzellikler başarılar benimle yürüdüğüm yollar ışık içinde değişim ve dönüşüme hazırım şans fırsatlar benimle iletişimde doğru anlaşılıyor doğru anlıyorum. İşimde başarılıyım hep beraber bir fatiha okuyalım ve bütünüm hayrına olması dileğiyle ülkemize bize sevdiklerimize şifa niyetine olması için evrene pozitif enerji yollayalım şifanız olsun meleklerim

ASTROLOG :YAZAR SEVİL SEVİL

Instagram hesabından takip edebilirsiniz

Durugoru5

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: