28 TEMMUZ ÇARŞAMBA
MERKÜR ASLAN BURCUNDA.
Merkür Aslan 女 burcunda kendini oldukça rahat ifade eder. Sözleri oldukça etkileyici ve bir o kadar karizmatiktir. Daha lider ve istediğini alma konusunda hırslıdır.Jüpiter Balık burcundan , konuşmalar yoğun olabilir. Biraz sert ifadeler olabilir. Liderlik yeteneği ortaya çıkar, konuşma kabiliyeti ile ikna edici yönü kuvvetli olur. Aşkta daha akışkan durumlar söz konusu olurken, çocuklarla ilgili güzel neticeleriniz olabilir. Sanat, hobi, eğlence konuları yoğun olacak. Güneş ☀ Sizin Evinizde Merkür’de orada iletişim anlaşmalar iş,aşk, kariyer, sanat, hobi eğlence bir çok konuda Ağustosun 22’sine kadar siz Aslan ve yükselen Aslanları etkileyecek. 8 ağustosta aslan burcunda yeni ay olacak. Yeni başlangıçlar projeler, evlilik, çocuk sahibi olmak, iş kariyer konusunda yeniliğe açık bir zaman dilimi  özellikle yeni ayda notlar alın Ağustosta yine Kova burcunda dolunay  olacak yeni ayda yazdığınız dilekleri dolunayda yakıyoruz..
Yeni ayda başlayan şeyler Dolunayda tamamlanır. Öte yandan daha önce yarım kalan işleri bu Aslan yeni ayında yeniden ele alabilirsiniz. Fırsatlar sunacak, bu enerjiyi güzellikle alın.

     
28 TEMMUZ ÇARŞAMBA.
Öğleden sonra Ay Koç  burcuna geçiş yapacak. Daha canlı girişken olabiliriz. Savaşçı ruhuyla olaylara daha daha hızlı tepki verir. Hayatı dolu dolu yaşamak ister. Kolay kızsa da kin tutmaz, her zaman hakkını arar.
GÖLGE YANLARI : biraz agresif, sinirli olabiliriz dikkat ⚠
Yüksek enerjinizi kontrol altına almak zor olur. Gölge yanı kaba davranışlar, sözünü esirgemediği için olmadık potlar kırıp insanların kalbini kırabilir.

Jüpiter Balık burcundan Kova burcuna geçiş yapacak Jüpiter bolluk bereket fırsatlar için güzel destek verebilir. Şans fırsatlar gezegeni Jüpiter idealist ve iyimserdir. İnsan haklarına karşı oldukça duyarlıdır. Manevi konularda toplumun yararını ön plana alır. Sosyal çevresi genişlemiştir. Ekip çalışmaları yapmaktan hoşlanır. toplumsal konulardan daha kararlı huzurlu ve rahat enerji verecek yeni fırsatlar başlangıçlar olabilir.  Sağlık için ve salgın  hastalık olarak biraz daha sıkıntılar olabilir.  Havadan gelecek virüste yaygın olabilir.

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: