15 TEMMUZ PERŞEMBE
AY TERAZİ BURCUNDA
Sabah erken saatlerde Ayın pluton ile güzel etkileşimi olacak otoriter kişilerden destek alabilirsiniz daha kararlı ve sözünüzü dinletmek için destekleyici etkisi olacak. At saat 8:45 ‘te boşluğa geçiyor. 17.30’a kadar ay boşlukta olacak bu zaman dilimi içinde önemli işlerden ziyade yarım kalan işleri tamamlanız daha uygun olacaktır. Sindirim sistemi hassas olur. Uyku halinde oluruz. Saat 11 civarı Güneş ☀ Neptün pozitif etkileşimi ile kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için güzel fırsatlar sunacak daha yaratıcı ve ilham dolu olabilirsiniz. Manevi anlamda Sezgileriniz daha derin yoğun olabilir ruhunuzu daha huzurlu hissedebilirsiniz meditasyon yapabilirsiniz size çok iyi geleceğinden eminim. 17 30’da Ay TERAZİ ⚖ burcuna geçiş yapacak. Daha objektif olarak olaylara bakma haksızlığa karşı direnme ilham gücünüz artar empati kurma sanat estetik uyum imzalanması gereken sözleşmeler. Olabilir. Ay terazide kişi duygularını nazikçe ifade eder. Başkalarını kırmaktan çekinir. Karşısındaki insanla denge arayışındadır. Ay duyguları anlattığı için kibar, naif bir iç dünyası vardır. İkili ilişkilere değer verir. Sosyalleşmekten hoşlanır kendi güzelliğini öne çıkarmayı iyi bilir. İnsanları sever birbirine bağlar giyimine önem verir.
GÖLGE YANLARI :işler zorlaşabilir. Kibar doğası gereği denge bulmaya çalışırken kararsızlaşabilir. Kimseyi kırmamak adına tutarsızlaşabilir. Herkesi onaylamak durumunda kalabilir. Kişiler arasında kalabilir.
KOÇ burcundaki şiron 18 40’ta Retroya başlıyor. Özellikle risk alıp harekete geçeceğiniz konularda işler ağır işliyebilir. Özellikle geçmişte yarım kalan ve yara almış olduğunuz bazı durumlar tekrar karşınıza çıkabilir. Kendinizi ifade edemediğiniz geride kalmış yaralar şironun retrosu ile yeniden gündeme gelebilir bunları iyileştirmek için size fırsatlar sunacak öte yandan çevrenizdeki insanlara, arkadaş, kuzen, kardeş onların da yaralarını sarmak onlara şifa vermek ve bir taraftan da iyileştirici de olabilirsiniz. Siz iyileştirirken de aslında kendinizi de iyileştirmiş olacaksınız şifalı günler dilerim 

ASTROLOG YAZAR SEVİL SEVİL

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: