10 TEMMUZ ‘DA YENGEÇ 呂 BURCUNDA BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK.
18 derece yengeç burcundaki bu yeni ay ülkemiz için maneviyat, yardımlaşma, vicdanlı olmayı anlatıyor. Sert etkiler sonucu doğal Dünya’ da ve ülkemizde doğal afetler ve ilişkilerde zorlanmalar olabilir.
11 TEMMUZ ‘DA MERKÜR YENGEÇ BURCUNA GEÇİŞ YAPACAK. Geçmişte kapanmamış konular gündeme gelebilir. Aile ile birlikte zaman geçirmek duygusal olarak destek almak, destek vermek, zihnimiz geçmişe biraz fazla dalabilir. Geçmişle bugün arasında güzel bir bağ kuranlar olabilir.
10 TEMMUZ YENİ AY
Ay, ilk dördün de denilen yeni doğduğu zamanlarda başlama, ilerleme ve büyütme enerjisini iletir. Yeni bir başlangıç yapmak için yeni bir eve geçmek, evin içinde dekorasyon değişikliği, saç kesimi, kışlık konserve yiyecekler hazırlamak ve özellikle bir kuruşta olsa onu kırmızı bir pez parçasına sarın cüzdanınızda saklayın ve bu yeni ayda dilekler yazın. Büyüyen  Ay’ın enerjisi ile kesilen saçlar çabuk uzar. Yapılan kışlıklar, bolluk bereket içinde olur. Bir kuruş büyür farkında olmadan cüzdanınızda her zaman mutlaka para bulunur. Dilek dilerken toprağa bir nohut ekin. Buğday, mısır pirinç ne olursa olsun saksıya ekin. Evinizde bolluk bereket olsun. Ay doğduktan sonra dolunay’a kadar büyütme enerjisi verecektir. 24 Temmuz  Cumartesi günü 1 derece kova ♒ burcunda dolunay  olacak. Yeniayda yazmış olduğunuz dilekleri dolunayda yakacaksınız. Yapacağınız iş,kariyer konusunda attığınız adımların dolunayda  mahsulünü toplayacaksınız. Rejim diyet için Dolunay’ı öneririm. Ay küçülürken daha kolay kilo verirsiniz. Ay büyürken rejimde, diyette, zorlanmalar olabilir..
YENİ AY OLUMLAMASI.
Niyet ediyorum, bu yeni ayda şifa almaya, başarılı olmaya.
Niyet ediyorum, bolluğa berekete, hayalimdeki evi,  arabayı almaya.
Niyet ediyorum hayallerimi en kısa zamanda gerçeğe dönüştürmeye.

Hayatım sonsuz bir refah olasılıklarına açılıyor. Bolluk nehri kapından içeri giriyor. Bana sonsuz zenginlik ve aşkı getiriyor..

Aktif olarak akması için kendinize uyumlayıp güzelliği aldım kabul ettim demeniz yeterli 

ŞİFANIZ OLSUN

ASTROLOG BİO ENERJİ SEVİL SEVİL
#YENİAY #YENGEÇBURCU #AŞK #KOVA #MELEK #SEVGİ #DEĞİŞİM #FARKİNDALİK#ADALET #

Reklamlar

By Duru Goru

Astrolog-Yazar-Yaşam Koçu. Instagram Durugoru6

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: