Hayatı kolaylaştıran yenilikleri, değer yaratan projeleri ve çığır açan teknolojileriyle finans sektörüne yeni bir soluk getiren bankalar, girişimler, ajanslar ve diğer tüm oyuncular Sardis sahnesinde buluşuyor.

Sardis Ödülleri; yapay zeka, kripto para ve diğer yepyeni kategorileriyle sizleri bekliyor. Hazırlıklara başlayın, yaratıcılığınızı taçlandırın.

MediaCat Dergisi tarafından düzenlenen Sardis Ödülleri’ne başvuru için tıklayınız…

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: