Bir çok web sitesinde haberi yapılıyor. Linkler veriliyor. Bağıntıya ulaşıp kendi adını soyadını yazar paylaşanlar çok… Ama bir o kadar da yapmak isteyip de yapamayanlar oldu.

Sizlere kolaylık olsun diye #meşalebende sertifikasını adım adım anlatacağım.

Bu yazıyı okuyorsanız birinci adım tamamladınız demektir. Bu adım tamamsa diğerlerine devam edelim.

1. http://mesalebende.meb.gov.tr/ linkine tıklıyoruz. Görüntüsü aşağıdadır.

2. Bir önceki fotoğrafta görünen kısımda ADINIZ SOYADINIZ yazan yere ister adınızı soyadınızı ister yazmak istediğiniz unvanınızı yazabilirsiniz. Görsele bakınız.

3. Adamızı Soyadımızı yazınca meşale sertifikasının üzerinde adımız oluşuyor. Burada iki yerde İNDİR, yazıyor. Sertifikayı indiriyoruz.

4. Sonuç aşağıdaki gibi SERTİFİKANIZ hazır.

Bir kez daha 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın 102. yılı kutlu olsun, diyerek www.kunyeonline.com‘a abone olursanız seviniriz. Mail adresini yazarak ABONE OL, diyebilirsiniz.

Reklamlar

By Hasan Akbal

Şair, Yazar, Editör, Fotoğrafçı... Çorum İskilip doğumlu. Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü Mezunu. Yine aynı Üniversitenin Maliye Anabilim Dalında ve İstanbul Üniversitesi Maliye Anabilim Dalında Yüksek lisans yapıyor. Şiir ve denemeleri, Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bülteni, Bülent Ecevit Üniversitesi Kampüsün Sesi Gazetesi, Zonguldak Halkın Sesi Gazetesi, Çorum Yayla Haber, Aşkın E Hali Dergisi, Gökyüzü Dergisi, Çorum Bidergi, Halk Edebiyatı Dergisi, www.kunyeonline.com, kunyeedebiyat.blogspot.com ve kendi bloğu olan (hasanakbalnet.blogspot.com) ile bir çok internet sitesinde yayımlandı. Künye Edebiyat E Dergi’yi kurdu. Genel yayın yönetmeni ve imtiyaz sahibidir. İstanbul’da yaşayan yazar edebiyatla ilgili söyleşilere ve yazı çalışmalarına katılıyor.

One thought on “#meşalebende – 19 Mayıs Sertifikasına Büyük İlgi, #meşalebende Sertifikası Nasıl Alınır?”

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: