Yazar: Ebru Çakır Kazdal

Yayınevi : Sokak Kitapları Yayınları

“O nehir fazlasıyla derindir. Üşütür ve insanları yüzleşmekten korktuğu şeylerle yüzleştirir. Ama en güzeli ne biliyor musun? İçinde kendini boğmazsan eğer çıktığında farklı biri olursun.”

Bir sabah bambaşka bir hayata uyanan Kuzey, kusursuz yeni yaşantısına dair soru işaretlerini çözmek isteyecektir. Görünmez perdeden geçerek düştüğü alemde küçük bir arkadaş edinecek ve ruhunun kaybolan parçalarını arayacaktır. Ta ki gökyüzünden düşen bütün yıldızlar, küçük bir solukla karanlığa gömülene dek.

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Reklamlar

By Ebru ÇAKIR KAZDAL

Ebru ÇAKIR KAZDAL, Ordu ilinin Çatalpınar ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Çatalpınar Atatürk İlköğretim Okulu’nda, ardından Aybastı Anadolu Lisesi’nde ilk ve orta öğretimini tamamladıktan sonra Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yabancı dil kurumlarında yaklaşık iki sene İngilizce Öğretmenliği yaptı; bu esnada bir şiir kitabı ve bir roman yazdı. Basılması için, roman türünde yazdığı ilk eseri olan “Üzülmeyin Çiçekleri” ile edebiyat dünyasına giriş yaptı. 2019 yılında evlendi ve yaşamını Samsun’ da sürdürmekte.

4 thoughts on “Üzülmeyin Çiçekleri – Kitap Önerisi”
  1. Tebrikler. “Üzülmeyin çiçekleri” ni anlayamadın. ÜZÜLMEY diye bir ilçe bir köy falan var sanırım. Varsa da ben bilmiyorum. Bundan ötürüde çok özür dilerim… Kırılmasın Kalemin…

    1. Merhaba , kitabın ismi içindeki gizemde saklı . Okumayan hiç kimse anlayamaz, ancak okuyan kişi o kısma geldiğinde şaşıracak ve gülümseyecek. Yazarken yaşadığım bu gizemi okuyucunun da hissetmesi için özellikle bu ismi koydum . Bir gün okursanız şayet kıymetli yorumlarınızı beklerim 🙂 teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: