SANDIKTAKİ NOT; kitabım benim için büyük bir başarı örneğidir. Bir kadın, bir anne, bir eş, bir evlat, bir kız kardeş. Sonuç olarak insanım. Varlığımı biliyorum. Bu hayatta ben de varım diyebilmek için yazdığım bir kitap. Hayatta her türlü fırsatlar önünüze çıkar. Bunları doğru zamanda doğru yerde gerçekleştirmek gerekir.
Size iyi veya kötü, olumlu veya olumsuz düşünceler, engel olmak isteyenler olur. Onların hepsine sağır olmazsanız, hedefinize ulaşmanız zorlaşır. Kötü etkilenirsiniz. Kendinize inanıp cesur olursanız, geçekleşmeyecek hayal yoktur. Yeter ki hedefiniz olsun.
Hayat herkese eşit değildir. Herkes farklı mücadelelerden geçer. Memnun olmadığınız bir yaşantı yaşadığınızı düşünürsünüz. Ama bilmezsiniz ki sizin o hayatınızı yaşamak isteyen birileri vardır.
SANDIKTAKİ NOT ta,   herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir kitap. Bir kadının başarı örneğidir. Temizlik personeli, olarak, yıllardır işini severek yapan bir annenin hikâyesidir. İlk olmasına rağmen okunulacak ve tavsiye edilecek bir kitaptır.
Mayıs ayında, katıldığım kitap fuarı ilk olmuştur. O kadar heyecan verici bir etkinlikti benim açımdan. Kitabımı okuyup benim orada olmamı merak içinde bekleyen gençleri görünce heyecanım bir kat daha artmıştı. İmzamı atarken o an onlardan aldığım enerji ile iyi ki yazmışım bu kitabı demiştim. Hayaller cesaret ile gün yüzüne çıkıyor. Yazmak duygu işi…
Herkes yazamaz ama okuyabilir…
Keyifle okunacak ve herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir kitap…
İkinci fuara katılımım 30 Eylül 2018 Pazar günü inşallah. O gün nasip olursa yine okuyucular ile buluşma günü. Her fuar benim için cesaretimin kanıtı. Yazarlık kimliğimin geçerli olduğu alan… Katılmak, benim gibi yazarlar ile tanışmak, yeni okuyucu kitlelerine ulaşmak… Hepsi mutluluk verici…
Yol gösterenleriniz olur ama o yolu siz tek başınıza yürürsünüz.

Yeter ki cesur olun. Kendiniz olun…

30 Eylül 2018 Sancaktepe Kitap Fuarı’da Rumuz yayınevinde buluşmak umuduyla…

EMRAN VURAL

Reklamlar

By vrlemran

Yazar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: